Videa

Letní CMV 2015

18. ledna 2016 v 14:30 | Sasuke
Tak mě napadlo, že jsem v létě ani nepřidal nic ohledně cosplaye, přitom máme asi milion fotek a navíc nače drahé CMVčko. Točili jsme to 4 dny a pořád nám pršelo, takže jsme neměli tolik času, kolik bysme potřebovali, aby všechny sény vypadaly dobře, abysme je stihli přetočit bezchybně, ale i tak po té práci co to dalo, to nevypadá špatně. Chtělo by to homadu věcí, aby to vypadalo líp, ale ono není vůbec jednoduchý některý věci natočit, zvlášť když vám Naruto opakovaně fluše krev mimo záběr. :D

Léto s AMV

12. července 2014 v 15:00 | SasuKe
Ať se mi tu neunudíte, další várky chvály i kritiky k videím, které mě opravdu zaujaly, snad zaujmou i vás. Pokud se chcete dostat na kanály autorů, klikněte na tlačítko "youtube" přímo u videa, funguje stejně jako odkaz na zdroj.

AMV z různých anime

27. května 2014 v 12:00 | SasuKe
Tak mám pro vás další várku opravdu zajímavých videí. :3

Gakuen Heaven: Shounen-ai, trochu harémovka plná bishíků, kteří se všichni snaží sbalit našeho ukeho, děje se tam plno nesmyslů a tím nemyslím nic na způsob Ouranu, ale opravdu nesmyslné situace. Nicméně vztah těch dvou je super. Je to míň známý, ale ujde.U tohohle videa mi opravdu chybí nějaký ten efekt, po případě cit. Prostě něco co by tomu dalo osobytost. Na druhou stranu geniální střih mu musím nechat, je to viditelně dělané v Movie Makeru, takže víc toho asi ani nemůžu chtít. Každopádně si dovoluju říct, že bych možná ubral na délce, v polovině třetí minuty už to začíná nudit a ztrácí na pečlivosti i v tom střihu.

AMV Naruto i jiná anime

3. května 2014 v 20:51 | SasuKe
Říkali jste, že byste chtěli časteji videa, takže sem zase něco přihodím. Tentokrát to nebude jen Naruto, ale dám sem AMV z anime, která se mě osobně třeba líbila. Určitě ne všechny moje oblíbený anime, jelikož sem jich viděl přes 80, ale pár co stojí za to. Jelikož prohledávání youtubu za účelem AMV/CMV mám už jako koníček. Někdy sem možná hodím i nějakou kritiku či návod, jak by video rozhodně vypadat nemělo.
Pokud sechcete dostat na kanál autora, rozklikněte v rohu tlačítko youtube. ^^

Pro začátek teda ještě něco Naruta:


Pěkně zpracované, co bych možná vytkl jsou někdy až příliš zrychlené záběry, ale žádný učený z nebe nespadl, podle mě si video tady místečko zaslouží. Nechybí tomu texty ani efekty, střih je rozhodně superový.Pro fanoušky senseiů je tu tohle video. Osobně obdivuju autory music videí, kteří dokáží sestříhat krásné video i na pomalou písničku tak, aby mělo rytmus a divák se chytil, tady se to opravdu pěkně povedlo.


Tady bych opravdu autorovi ustřelil hlavu za ty titulky, protože když už někdo má program, kde může dosáhnout tak pěkných effektů a se střihem to taky umí, opravdu by si to neměl kazit tím, že tam má dole uřízlý kus titulků. To je něco z čeho mi krvácí sharingan.

Naruto/ Naruto Shippuuden AMV

8. dubna 2014 v 10:02 | SasuKe
Okay, překonal jsem se, říkám si, že dlouho sem nehážu žádný AMVčka a mám plnej notebook takovejch pěknejch. Rozhodl jsem se vm něco přidat s krátkým hodnocením, jelikož se o videa zajímám a chci se podělit i o svůj názor na ně.
Mimochodem všechna videa jdou v rohu rozkliknout a pomocí tlačítka "youtube" se dostanete přímo na kanál autora.

Jinak pokud vás zajímá, co bude v nejbližší době, tak pokračování NMLNMM je připravený, pak bude nejspíš pokračování Kdo jsi? Jelikož moje drahá spoluautorka mě konečně přiměla nad tím prochu přemýšlet a pustit se do toho. ^^ Pokud na to nezapomenu, mám v plánu pokračování Akatsuki... :3
Mimochodem dneska plánuju aktualizovat sekci, se sériovýma povídkama, doufám, že to do odpoledne stihnu...
Jinak ještě nejásejte, to že teď jsem teď hodně aktivní, neznamená, že to tak zůstane do konce školního roku, pak zase bude malá pauza. Q_Q

Hashimada YAOI AMV

23. listopadu 2013 v 5:14 | Sasuke
No nemůžu si pomoct, nevim kde sem to sebral, myslim, že to kolovalo na facebooku. Koukám na to furt tak to sem musim dát, protože mě nějak asi chytila ta písnička...? Ty obrázky...? Já nevím, prostě mě to hrozně zaujalo a nemám se o to kde podělit, i když sám vlastně nevím čím. Střih ani provedení není nijak silné, každopádně to sem stejně ávám, třeba na to přijdete vy...
Varování: yaoi 18+
 
 

Reklama