Until I will trample down your shadow!

Until I will trample down your shadow! 06

3. ledna 2017 v 18:52 | SasuKe


"Vůbec tu nohu nepropínáš a taky j nedáváš rovně podél těla, celé tvé držení je úplně křivé, musíš vypadat ladně!"
"Nejsem panenka Barbie, abys mi tu nohu urval a nasadil jak potřebuješ, mám šlachy a vazivo, promiň!"
Akira prudce zatáhl jeho lýtko o kus dozadu, protože měl pocit, že se chlapec co chvíli zhroutí na hromádku. Bradu mu taky nadzvedl kousek výš.
"Laskavě takhle stuj alespoň tak dlouho, dokud si tu pozici nezapamatuješ," rovnal mu neustále ramena a prohlížel si ho ze všech úhlů.
"Jak mám sakra vydržet takhle-"

Until I will trample down your shadow! 05

3. ledna 2017 v 12:34 | SasuKe


Den ve škole byl hektický a o to těžší bylo vracet se kolem devátí večerní usínající ulicí po cvičení. Nebyl to první z těch dnů, kdy zvažoval, že školy nechá, jenže tane ho zatím ještě nemohl uživit, ač jeho duši živil plně. Kolikrát už byla jeho hlava plná myšlenek o tom, jak by to bylo skvělé, kdybychom mohli dělat jen to co chceme, to co nám něco přináší, to čím přinášíme něco ostatním.

Until I will trample down your shadow! 04

28. prosince 2016 v 16:00 | SasuKe

Posedával podrážděně na švédské bedně, jednu nohu hozenou přes druhou a usrkával jahodové mléko brčkem z krabičky. Vůbec netušil, co tu vlastně dělá, proč tohle sám sobě udělal, že tráví čas s tím dementem.
"No a už ses rozhodl pro skladbu?" Hodil po něm rudovlásek krátký pohled, aby zjistil, jak to vypadá s programem na budoucí soutěže a mohli začít trénovat.
"Labutí jezero," usmál se ironicky mladík a druhý jen zmateně zamrkal.
"Co?"
"Říkám, že všechna ta tvoje hudba zní jako labutí jezero, to já nedělám, sorry," pokrčil lhostejně rameny, tohle nebyl jeho problém.

Until I will trample down your shadow! 03

26. prosince 2016 v 22:50 | SasuKePo tělocvičně se jako každý pátek odpoledne proháněli chlapci a muži, protahovali se, trénovali, zkoušeli nejrůznější kroky pro vystoupení v této sezóně a domlouvali se na společné sestavě. Jen jeden mladík stál vyloženě naprosto stranou. Co stál, on cvičil, nevydržel na místě ani chvíli. Poprvé od neúspěšného šampionátu, jako by mu někdo vlil do krve chuť žít.

Until I will trample down your shadow! 02

26. prosince 2016 v 15:54 | SasuKe


Podrážděný mladík rázným tempem mašíroval po chodníku, aby byl rychle co nejdál. Na nohou měl ještě cvičební tenisky, zatím co boty si nesl v ruce a bundu ani nestihl zapnout, jak rychle vypadl ven, aby se nadýchal pro něj netoxického vzduchu, bez jisté osoby.
"Hej, ty," hlas který vyzařoval sebejistotu přehlušil jeho kroky. Otočil se, ohlédl přes rameno a jeho oči se nenávistně zúžili. Ani na moment však nezastavil ani jeden z nich.
"Co chceš?" Prskal, jako by jeho slova byla jedem a klidně mířil domů, protože tenhle chlap ho nemohl ani na vteřinu začít zajímat.
"Mluvit s tebou o nástupu do kvalifikace."

Until I will trample down your shadow! 01

26. prosince 2016 v 2:42 | SasuKe


"Nemůžeš to chápat, protože si to nepamatuješ. Bylo ti tehdy asi dvanáct, když jsem přišel na zkoušku. Stál jsi úplně vzadu a nepřestal cvičit, ani když ostatní dávno stáli kolem mě a já na vás mluvil. Celou lekci jsi tam stál a ignoroval mě, když jsem za tebou pak přišel, v očích jsi měl jiskřičky a řekl jsi mi něco, co nešlo zapomenout..."
 
 

Reklama