Milován proti své vůli

Milován proti své vůli III.

15. dubna 2016 v 15:00 | SasuKe & Kyuu
Tak jsem zjistil, že nejen že máme napsanej dávno třetí díl, (teda stejně je musíme všechny opravit, ale... :D) navíc jsem už dva roky na řadě, tak bychom to možná mohli konečně dopsat. xD

Upozornění: lehké yaoi, 18+Sasori byl bohužel velice rychle střízlivý, když se Deidara narovnal, viděl před sebou dva vykulené mrkající korálky.
"C-c-co to...?" Sasori zmateně zíral na blonďáka. Deidara si krátce odkašlal, nasadil svůj odhodlaný povrchní výraz a upřel k němu svůj mírně zastřený pohled.
"Uznej, že by nám spolu bylo vážně dobře," ušklíbl se.
Červenovlásek na něj ještě chvíli zíral jako housenka po vylíhnutí a pak o dva kroky usoupil.
"Poslyš, heh... ..jsme oba kluci a hlavně já jsem na holky, takže vůbec nechápu o čem tu mluvíš," ošil se a čekal, kdy se mu začne jeho společník hlasitě smát, jenže to se nestalo. Deidara stál jako přikovaný a pak se s chladným výrazem, bez rozloučení otočil a dal rychlou chůzí pryč.
Sasori ještě pěknou chvíli stál a zíral za ním, než ho napadlo, že by měl jít domů. Vydal se poměrně chladnou nocí vstříc tmě v ulicích a hlavou se mu honila hromada zmatených myšlenek.

Milován proti své vůli II.

18. března 2014 v 18:22 | SasuKe & Kyuu
Ahoj, tak přidávám ase něco, mám teď hromadu jiný práce, takže jediný k čemu se občs dostanu je společná povídka s Kyuu. Možná sem zase něco hodím v blízký době.
Sasori se naštvaně hnal rázným krokem kolem chat a snažil se uklidnit a srovnat si myšlenky. V tom do někoho prudce vrazil.
"Au, sakra..!" Sasori zvednul hlavu a celý rudý se zadíval do ebenových očí.
"Itachi!" Jmenovaný se překvapeně podíval na Sasoriho, který se různě ošíval a nervózně se omlouval.
"Ááá, ahoj Sasori, rád tě vidím! Je fajn, že jsem tě našel zrovna když jsem potřeboval někoho tvých kvalit." Černovlásek se na Sasoriho mile usmál, což menšího chlapce jenom víc znervóznělo. "M-mých kvalit?" zakoktal po chvilce.
"Jasně, jde se na bowling! Umíš hrát, ne?" Itachi ani nečekal na odpověď a rovnou červenovláska chytil za zápěstí a táhnul směrem k bowlingové hale.
"Minna! Vedu dalšího hráče!" Zakřičel Itachi, když oba zapluli do haly. Sasori se zmateně rozhlížel, vůbec netušil, že v rekreačním středisku je něco jako bowlingová hala, a už vůbec ne takovéhle kvality. Kolem něj se postupně sesypali Itachiho kamarádi, některé už Sasori znal a ostatní se mu v mžiku představili. Jakmile se mu podařilo se vymanit z hloučku hlučných chlapců, zamířil k jedné z drah a až po chvilce si všiml Deidary, který dával striky jako profík.
"Ahoj Deidy, můžu se k tobě připojit?" Ozvalo se za Deidarou a ten se jen otočil a radostně přitakal, když spatřil usmívajícího se Sasoriho.
"Jasně, že můžeš, zahrajem si proti Itachimu se Sasukem!"

Milován proti své vůli I.

15. února 2014 v 7:24 | SasuKe & Kyuu
Tak jo mám teď rozepsaný 3 spoluautorský povídky a než sem nedávat nic tak sem možná budu radši dávat od každý jeden díl, protože přece jen, když na nich pracuju, nemám čas na jiný. Nějak sem zjitil, že už mě ani samotnýho psát nebaví, takže možná budu Kyuu zneužívat častěji. *zlověstný smích*
Dopředu upozorňuju, že to dost možná bude dost perverzní............časem.Deidara seděl v zadní lavici a přejížděl po ní prstem neustále sem s tam. Polovina byla ozářená jarními slunečními paprsky, tam se jeho ruka zastavila.

Pomněnkově modré oči přelétly třídu a zastavily a na tváři jednoho z chlapců. Zaměřil se na jeho nepřítomný pohled a postupně chtivě sjížděl očima jeho postavu.

Chodili spolu do řídy už dost dlouho a nikdy ho nepožádal, aby šli jen tak ven. Pouze ho sledoval, někdy si připadal už jako částečný šílenec, posedlý svou kořistí.

Do uší mu pronikl rázné zvuk školního zvonku ohlašující konec hodiny. Zvedl se a začal skládat věci do tašky, aniž by z něj spustil pohled.

"Jednou budeš můj a pak už ti nikdy nedovolím odejít," pomyslel si a jazykem přejel lehce přes spodní ret, zatím co zvedal židle.
 
 

Reklama