Kráska a Had

Kráska a Had (Dramione) 02 - Pozvání

24. října 2017 v 16:49 | SasuKe
Druhý díl. :3 Asi nemám pro tentokrát co dodat.

Byl tu milion příležitostí kdy přestat, ani jedinou ovšem nevyužil… Bohužel. Bohudík.Seděla u Nebelvírského stolu, na vidličku namotávala špagety a přemýšlela. Nikdy ještě neměla pocit, že jí praskne hlava ze všeho, co se kolem dělo, jenže její život se v posledních dnech zdál nezvykle složitý. Nejprve ten neodbytný pocit, že ji někdo sleduje, pak dopis, nakonec Ronovo věčně divné chování a hádky s ostatními, kterým už se raději vyhýbala tak, že si sedala jinam než ke klukům a nakonec završení Dracovým projevem, který nemohla dostat z hlavy.

"Jak to k sakru myslel, že jsme z toho vyrostli? Řekl to, jako by ani nic z toho všeho nikdy nemyslel vážně, byla to snad pro něj jen legrace? Říkal to se vší tou nenávistí… Musel to myslet vážně!" Byla víc než zmatená, prostě si neuměla vysvětlit Malfoyovo nesmyslné chování na hodině. Tvářil se, jako by byli normální spolužáci.

Promnula si spánek, protože opravdu čekala, že z toho všeho co nevidět zešílí. Kolem ní se děla hromada podivných věcí a Ron, který ani nejedl, jen koukal někam do dálky byl jednou z nich.

"Jsi v pořádku?" Přejela ho starostlivým pohledem, ale on nereagoval.

"Rone!" Zvýšil na něj hlas Harry, aby si jich vůbec všiml.

"Co je?" Dost podrážděně si ho přeměřil.

Kráska a Had (Dramione) 01 - Dopis a sázka

23. října 2017 v 16:52 | SasuKe
Tak jo, píšu další fanfikci a to z prostého důvodu, mám pocit, že na wattpad nepíše nikdo, kdo by psát uměl a opravdu mě zabíjí, že si nikde nepřečtu to co chci. Všechny Dramione fanfikce jsou neoriginální, nudné, charaktery nikdo nedodržuje, po slohové stránce mě to zabíjí, nedá se to číst. Nedá. Fakt nedá. Povedlo se mi přečíst asi jednu co mě zaujala a díky bohu měla 40 dílů, čímž zachraňuje tu další stovku nepovedených desetidílovek. Taky mám podivnou chuť dopsat zase některé rozpracované povídky, tak snad mi to vyjde, teď už k příběhu. :3


01 - Dopis a sázka


Nakonec to byla náhoda, že se tohle všechno přihodilo. Nebýt jedné hloupé sázky, nebýt jeho věčně hloupých způsobů, jak tu dívku týrat, nikdy by si to neuvědomili…

Seděli na hodině kouzel, zatím co profesorka vykládala obsah, jež už dávno znal, s podloženou bradou zíral na spolužačku, která se jako vždy dychtivě hlásila, jako by snad někdo pochyboval o tom, že zná odpovědi. Zdálo se mu to otravné, vlezlé, nechutné. Nikdy si nedala pokoj, zřejmě svůj zoufalý život musela naplnit aspoň tímhle, když nic jiného jí nezbývalo.
"To snad není možný," vytrhl ho z myšlenek Crabbe, který si všiml jeho znechuceného výrazu a chtěl se okamžitě přidat. Grangerovou nesnášeli všichni, ať už pro její původ, nebo jednoduše proto, jak dobrou čarodějkou byla navzdory němu. Nikdy je neomrzelo vymýšlet způsoby, jak ji ponížit, ovšem tentokrát neměli žádný nápad.
"Je mi jí líto, ta chudinka nemá nic než pozornost učitelů," zasmál se blonďák a zatřásl hlavou, jako by nemohl uvěřit, že si vážně nedá pokoj.
 
 

Reklama