Když zavřeš oči

Když zavřeš oči (ItaSasu) 10

26. června 2015 v 20:24 | SasuKe
Tak sme vám připravil další díl, snad naskočí, časování článků dlouho nezlobylo. :D


10 - Opravdové pocity

Černovlásek se procházel venku skoro hodinu, nebyl si jistý, jestli se chce jen tak vrátit, vůbec nevěděl co má dělat, co si myslet. Pokaždé když si vybavil nějaký jednotlivý moment, kdy si to celé užíval a dával to hlasitě najevo, musel se ošívat.
Když se konečně vrátil dovnitř, už tam byli i zbylí členové zdejšího blázince. Konkrétně ve dveřích okamžitě skoro naboural do Deidary.
"Co tu blbneš ty naše emo sluníčko, sedni si někam," balancoval s rukama plnýma vajec.
"Mohl by sis už odpustit-" Sasuke mu chtěl jako obvykle vyčíst jak přiblble ho oslovuje, když se zarazil při pohledu na svého bratra a Sasoriho, seděli na gauči a celkem dobře se bavili.
"Pojď sem Sasu," zavolal na něj Itachi a rukou mu naznačil, aby se posadil vedle něj.
Měl sice sto chutí po něm něco hodit, otočit se a odejít, ale k nepochopení svému a zřejmě o všech ostatních, si udržel chladný výraz ve tváři a šel se k nim posadit.

Když zavřeš oči (ItaSasu) 9

14. června 2015 v 7:26 | SasuKe
Tak jo, já vám dneska udělám radost. Jo vidíte dobře, tohle neni vtip nebo halucinace. :D Jen jsem přehodnotil svůj život a řekl si, že je na čase, začít zase dělat něco pořádnýho, sice sem se do toho tlačil asi dva měsíce a musel sem omezit volání na skypu a hraní minecraftu, ale konečně možná zase budu mít občas chvíli nco napsat. Poslední díl povídky sem sem házel v dubnu minulýho roku, což je vážně smutný. :D Ale je to tu, tak si to užijte. :D
Omg psal jsem to do půl osmí ráno a to mam zkouškový, jdu si na dv hoďkylahnout, teď už nejsem schopnej ani odpovědět vám na komentáře. xD
Varování: je to 18+


Nový začátek?
"Nechci abys odešel," vypáčil ze sebe Sasuke.
Starší mu prsty přejel po obličeji. Chvíli koukal do jeho kouzelných temných očí. Opřel své čelo o jeho a chvíli vnímal jak zatajuje dech, než mu jazykem jemně přejel spodní ret.
Sasuke instinktivně pootevřel ústa, ale stále na něj celý roztřesený koukal.
Dlouhovlásek ho několikrát políbil a jednou rukou mu jemně přejel přes rozkrok, po chvíli měl co dělat, aby se nezačal vítězně usmívat, když ucítil, jak jeho bratr hezky tvrdne.
Když z něj začal stahovat kalhoty, Sasuke ho jednou rukou mírně odstrčil, aby se mohl odlepit od jeho rtů.
"Nemůžeš mi tady tohle dělat!" Řekl mírně provinilým, naléhavým tónem.

Když zavřeš oči (ItaSasu) 8

25. dubna 2014 v 10:32 | SasuKe
Jak začít... Nemám notebook! To je asi jediná podstatná informace... Prostě otrava, mám napsaný pokračování snad všech povídek... Na papíře v sešitě původně učenému na matemaiku... -_- Taky vás to nepotěšilo, že? No aspoň tohle sem dám, plus zkusím něco načasovat dopředu, ale musím to nejdřív někde přepsat do elektronický formy.08 - OdpověďSasuke seděl na posteli, uběhlo několik dní od chvíle, kdy se zranil. Až na nějaké to ošetřování si dával práci, vyhýbat se okamžikům, kdy byl s Itachim sám.

Teď už jistě věděl, že sem nepatří, nepatří na tohle místo, ani do jeho života. Proklínal mámu, že ho sem vůbec poslala.

"Copak se oba zbláznili?" Zavrčel do peřin, když si vzpomněl na šílené a poněkud pozdní rozhodnutí rodičů.

"Sasu, pojď nám pomoct krmit," nahlédl do dveří Deidara.

"Nechci ven a přestaň mi už říkat Sasu," odpověděl otráveně, poslední dobou mu chyběl ten arogantní úšklebek, jakým se obvykle pyšnil. Přesto, že mu bylo líp, nechtěl vidět Sasoriho, ani bratra a už vůbec ne oba spolu. Itachi to nejspíš tušil, proto ho nenutil jim pomáhat. Scéna kterou si Sasuke pořád přehrával v nestřežených chvílích v hlavě mu stačila. Pořád si nemohl srovnat v hlavě,co mu na tom nejvíc vadilo.

Největší vinu zatím připisoval tomu, že Itachi dal Sasorimu přednost, nějak se nedokázal smířit s faktem, že už pro něj není na prvním místě. Nejvíc ho pochopitelně trápilo že k tomu všemu s ním klidně chrápe.

Když zavřeš oči (ItaSasu) 7

18. ledna 2014 v 23:13 | SasuKe

Tak jo další díl. Sliboval sem, že jak mě doktorka nechá ještě do neděle doma napíšu pokračování. ^^ Rovnou říkám, že teď na psaní namám moc času a budu se asi řídit tím, že u SasuSasku povídky je momentálně víc komentářů, takže budu asi pokračovat tam.07 - Ztracená důvěra


"Sasori přestaň! Dyť ještě nedávno si říkal, že máš holku!" Odstrčil ho Itachi, aby vůbec popadl dech.

"Netvař se, že si u každýho koho ojedeš nejdřív zjistíš, jestli někoho nemá," přivřel kaštanové oči a zabodl je do tech černých.

"Ty nejsi každej," pokusil se kolem něj projít, ale rudovlásek ho přišpendlil rukama ke zdi.

"Co teda sem?" položil mu důležitou otázku, která ho hlodala, ale černovlásek na ni neznal odpověď. Jako by ho to úplně odzbrojilo, zůstal němě hledět před sebe.

Sasori mu nedal moc možností přemýšlet, znovu se náruživě přitiskl k jeho rtům a jednu ruku mu zabořil do vlasů.

Itachi se přestal bránit, dokonce mu jeho péči opětoval. Za chvíli už mu mladík sundaval tričko, aby si ho snáz přivlastnil. Černovlásek ho donutil položit se na postel a sám se skláněl nad ním.

Když zavřeš oči (ItaSasu) 6

24. prosince 2013 v 4:04 | Sasuke
Jistá nejmenovaná osoba *ukazuje prstem na braříčka*, mě donutila dopsat ten další díl, tak teda přímo pro Chosse, aby neměl absťák, upřimě na tuhle část dějový linie sem se těšil od začátku. Dostáváme se do zajímavý fáze. :D Takže příjemný čtení... xD06 - Bratrské vztahy


Sasukemu se lehce roztřásla víčka, když ucítil na svých rtech mělký polibek, který se postupně prohluboval.

"Mmmh," zavrněl mladší z bratrů a v polospánku jen sotva znatelně reagoval.

Itachi se mu pokusil vniknout jemně jazykem na kraj úst, aby ho nevzbudil příliš.

"Nahh!" Vydral se z úst mladšího tichý ale náruživý sten.

Po chvíli se příjemné měkké rty od těch jeho odtrhly a mladší Uchiha jen nespokojeně zavrčel a vzápětí byl probuzen šokem.

"Tak takhle ty reaguješ na buzení, jo?" Ozvalo se kousek nad ním, Sasuke jako by si najednou všechno uvědomil, prudce vytřeštil oči a vyletěl do sedu.

"C-co to?" Vykoktal mladík, protože se mu nedostávalo slov.

Když zavřeš oči (ItaSasu) 5

6. prosince 2013 v 23:55 | SasuKe
Nějak sem z fleku napsa další díl a ani nevim jak... xD

**"dvěcetčtyři-sedm" nebo taky 24/7 je taková míň používaná lidová zkratka - dvacet čtyři hodin denně, sedm dní v týdnu, já jí třeba používám neustále, tak se nedivte, nějak se mi to tam hodilo.


05 - Nerozhodný


Cesta domů jim trvala skoro dvě hodiny přesto, že Itachi hnal nakvašeně vepředu, protože se v důsledku alkoholu zvládl téměř třikrát ztratit nebo špatně zabočit na úplně rovné cestě, alkohol mu zkrátka rychlím pohybem ještě víc stoupal do hlavy.
Následovali dohady s Deidarou, který svou dávku alkoholu zvládal o mnoho lépe, že stojí uprostřed pole a že rozhodně nehledají skleník, ale snaží se vrátit domů.
Celou cestu je provázelo nepříjemné ticho občas rušené Tobiho nesouvislým blekotáním. Sasuke jak se mu řeklo opravdu sklapl, to překvapovalo Deidaru a kdyby byl střízlivý, nejspíš by se divil i Itachi.
Když už zahnul Uchiha někam úplně mimo cestu po čtvrté, blonďák dostal tik a táhl ho za rukáv nazpět. Jen doufal, že sebou zatím nesekne Tobi, kterého chvílemi podpíral.

Když zavřeš oči (ItaSasu) 4

30. listopadu 2013 v 6:26 | SasuKe
Tak jo, další díl... takovej... zábavnej! xD A dost možná teď zase za chvíli utnu Yaoi a budu psát něco normálního. ˇ^ˇ No normálního teda ne, to se zase přeceňuju...


04 - Překvapení


"Sasuke? Sasuke?!" Černovlásek cítil, jak s ním někdo třepe, že jde o jeho vlezlého bratra si zvládl v klidu domyslet.
"Posloucháš mě?" Dorážel hlas dál.
"Hm?" Otráveně zavrčel mladší.
"Dneska tě ještě nechám vyspat, tak se jdi dolu najíst, až vstaneš," zopakoval Itachi proč přišel.
"Jestli mě chceš nechat spát, mohl bys zmizet," přetáhl si mladší deku přes hlavu.

Když zavřeš oči (ItaSasu) 3

22. listopadu 2013 v 0:30 | Sasuke
Tak jo, tady je slíbený 3. díl a teď zase bud okračovat s druhou rozepsanou Yaoi povídkou. Každopádně tenhle díl je celkem dlouhej, snad se bude líbit. ^^Sasuke vzal ráno batoh s nejnutnějšími věcmi a klidně se viděl dolů. O to víc byl v šoku, když tam našel krom bratra ještě vesele se bavící další tři pobudy.

"Copak oni tu i bydlí?" Podíval se rozhořčeně na Itachiho, jelikož neměl trochu soukromí.

"Ne, ale sme zvyklí vstávat brzo, taky si zvykneš a měl by si přestat nosit tvoje drahý oblečení, všechno ho tu zničíš," oznámil mu sourozenec.

"No já si teda na nic zvykat nebudu. Já mizim," konstatoval mladší a namířil si to ke dveřím.

"Ani nechci vědět kam chceš jít, ztratíš se tady. Vůbec mi není jasný proč tak vyvádíš, když jsme na tom stejně, prostě to rozhodli za nás a s tím se nedá nic dělat," odpověděl mu Itachi, než stihl odejít.

Když zavřeš oči (ItaSasu) 2

21. listopadu 2013 v 2:02 | Sasuke
Tak sem dávám druhý díl, nastává týrání Sasukeho. :D Brzo přidám i třetí, ať máte co číst a pak se jdu vrhnout na NMLNMM xDD
02 - Setkání


"Baf!" Skočil Sasori Itachimu na záda.

"Myslíš, že sem o tobě nevěděl?" Shodil ho pohotově s úšklebkem.

"Poslal mě Fugaku, dorazil tvůj dlouho ztracený bráška," zasmál se.

Itachi jako na povel přestal pracovat a očistil hrábě.

"Co to plácáš? Neztratil se..." Odvětil, aby na to nemusel moc reagovat.

"Hehe, tak pojď, ne?" Zatáhl ho Sasori za zápěstí.

"Dyť jo," zavrčel Uchiha a neochotně kráčel směrem k domu.

"Hele, možná bych ti měl něco říct," zbrzdil najednou rudovlásek a hodil po něm trochu starostlivý pohled.

"Hn?"

"Já teda nevím, ale podle toho, co si o něm dřív říkal, určitě bych ho nepoznal, ani špetkou mi nepřipadá takový, jak si o něm mluvil," vysoukal ze sebe opatrně.

"Jo, to je logický, dyť vyrostl," odpověděl Itachi.

"To sem nemyslel," řekl Sasori, ale víc už to raději nerozebíral. Černovásek moc dobře pochopil, co chtěl říct, ale tak nějak na to byl připravený. Nečekal, že až vejde, uvidí svého rozjařeného malého bratříčka, který se mu vrhne kolem krku. Nečekal - ale doufal.

Venku se od něj Sasori odpojil a s posledním povzbudivým pohledem zase zaplul zpět mezi slepice.

Itachi se zhluboka nadechl a otevřel vchodové dveře.

Když zavřeš oči (ItaSasu) 1

18. listopadu 2013 v 8:09 | Sasuke
Tak jo, jelikož NMLNMM *má inteligentní skratku pro povídku* se blíží fináli a taky od ní teď potřebuju menší pauzu, napadlo mě začít hezky psát tohle, zrovna teď mě napadal takový pěkný začátek, takže to chtělo napsat, než mě opustí nálada a rovnou sem i zveřejním první díl.
Je to samozřejmě další ItaSasu povídka *protože Uchihacest* a nějak prostě když někdy poslouchám kecy svých kamarádů jako "jedu na prázdniny k babičce, je to tam odporný, nemaj tam nikde signál a před barákem nám běhá koza" tak si prostě ten šok Pražskejch dětiček po dojezdu na venkov představuju.
Zároveň shodou okolností mi při úklidu padla do rukou moje kdysi velmi oblíbená knížka o dvojčatech, co vyrůstají každý s jedním z rodičů a setkají se po letech náhodou na táboře. Prostě mi to nedalo a nějak z toho všeho vznikla myšlenka tohohle příběhu...
Varuju předem, některým může připadat, že budu Sasukeho neuvěřitelně mučit... xDDD


01 - Můj a tvůj svět

 
 

Reklama