Fanart

Na ten blog se nedá koukat!

23. dubna 2016 v 12:28 | Sasuke
Víte proč na váš blog nikdo nechodí?
Větu zmíněnou v titulku si opakuji pokaždé, když otevřu blog nějaké slečny, která zjevně nejen že nemá o nějakém designu pojem, ale nejspíš je i poloslepá, protože jinak by si přece musela všimnout, že při nejlepší vůli se na její blog nedá dívat. Teď tu nemluvím o tom, že ne každý design je dokonalý, protože ono to dá zabrat i mě a to se to učím druhým rokem, stejně bych se občas šel nejradši oběsit, když dělám weby. Řeším tu spíš takové ty, které absolutně postrádají logiku a čitelnost. "Nejde o vzhled, jde o obsah, když budu psát dobře, lidi to bude zajímat." Největší lež všech autorů, kteří jsou líní si udělat nebo někde sehnat alespoň trochu ucházející design. Jestli chcete vědět, proč na váš obsahově relativně zajímavý blog nikdo nechodí, jste u tohohle článku správně.

Postup kreslení tabletem

1. února 2014 v 18:46 | SasuKe
Ahoj! Mám teď dost práce, ale chvilka se našla, už nějakou chvíli si říkám, že bych mohl ukázat jak vypadá můj postup když kreslím, samozřejmě jsou ty postupy různý, podle toho jak o má v závěru vypadat, hlavně jestli dělám s takovýma tema linkama. To nevypadá obvykle nic moc, ale je to zase klasickej vzhled, jakym se dělaj skoro všechny anime, takže se ho držet musim.

Ok, dost keců, začínáme:

První si načmárám takovej chaotickej náčrt, pak dám novou vrstvu a trochu přibližně ho obtáhnu a starou smažu. Tady je vidět už ta nová, myslim že to všichni chápou a nikoho nezajímá 15 scenerů mojí plochy.


Lucy - Elfen Lied

14. ledna 2014 v 6:27 | SasuKe

Včera jsem viděl Elfen Lied a myslím, že sem se zamiloval. Vážně sem si říkal, že nebudu mít Lucy rád, ale opak je pravdou. Musel sem jí hned nakreslit, protože je vážně sladká... (..a někdo jí zkazit musí xD)


FanArt na tabletu

10. ledna 2014 v 7:38 | SasuKe
Už přes dva tejdny mám doma tablet, zatim sem na tom nakreslil asi čtyři obrázky. Hlavně po skoro dvou měsících používání PTS konečně přiházím na většinu jeho funkcí a zjišťuju, jak že se v tom PC vlastně kreslí a jak vznikaj ty úžsný obrázky. :D LoL no neumím si představit, že budu jenou animovat popravdě, asi mě to zabije, ale tak baví mě to, to je hlavní, umřít při něčem co mám rád. xD - Pokud se obrázy nenačtou celý, dejte nahoře obnovit stránku, pak už by měly naskočit v normálních rozměrech. :P Nechci je zmenšovat, abych je nezdeformoval...

Hra page 3

17. prosince 2013 v 11:40 | SasuKe
Ano, konečně co jsem slíbil, ano, tohle mi trvalo 2 dny, ano, štve...

Hra ~ page 1,2

2. prosince 2013 v 12:46 | SasuKe
Okay, tak jo... Vim, že se mi budete hrozě smát, až uvidíte, jak je to nakreslený. xD Dobrá zpráva je, že před pár dny jsem se naučil kreslit v počítači (myší ˇ^ˇ), takže hodlám ty další stránky asi překreslit v něm, mohlo by to pak vypadat líp. :D Každopádně tady teda máte začátek...

"Manga"

29. listopadu 2013 v 9:58 | SasuKe
Takže, jelikož jsem na umělecký a docela mě baví kreslit, zrodil se jednou takový šílený nápad, že udělám vlastní kratší mangu. Po úvodce a dalších dvou stranách mi došlo, jak moc šílený nápad to je. -_- Udělat stránku mi trvalo asi týden a to jsem nedělal nic jinýho, jelikož prostě zkuste si to retušovat v počítači po tom co to projde scenerem. Hrůza! No ale zase ten nápad na to nebyl tak úplně špatnej, vlastně né že by byl nějak extra originální, ale myslim, že by to mohlo docela zaujmout.

Moje staré kresby...

23. října 2013 v 15:06 | SasuKe
Hehe... Slíbil sem obrázky a nějak mi nedocvaklo, že je nemám nascenerovaný... xDD Prostě já.. xD
No, (ˇ^ˇ) každopádně sem teda zatím hodím jen tech pár hrůz z dětství, co jsem teda našel. Je to rozdíl, když porovnám, jak jsem čmáral dřív a jak teď, ale na druhou stranu, nezdá se mi to zase tak strašné. Rád si prohlížím tyhle staré obrázky a říkám: "Jo, to jsem tehdy přece ještě netušil..."
Hodil bych sem i něco současného třeba ze školy, ale nechtěj nám je dávat, protože to visí po chodbách... grrr... -_-
Jinak se omlouvám za kvalitu a rozměry, nějak se mi to tu zobrazuje v mnohem horší podobě, že ty screeny původně jsou, netuším čím to je.
 
 

Reklama