Cosplay

Cosplay music video 2016 - Team 7

20. října 2016 v 18:40 | Sasuke
Tak jsem jel opět s tou naší bandou něco natáčet v létě a na konci září úspěšně vyšlo další video. Letos jsme měli stížené podmínky, takže nejem zdaleka tak spokojený jako s tím loňským, co se provedení a akce týče, některé scény se špatně osvětlovaly a rozhodně nebylo toli pokusů natrénnovat boj. Každopádně jsme si to užili a i přes vypětí a nepřízeň nakonec natočili letos o minutu úspornější CMV.(autor: Vertex Novotný, edit: Sasuke)

Letní cosplay fotky 2015

7. dubna 2016 v 20:25 | SasuKe
Chtěl jsem vám už dlouho přidat fotky z letního focení, protože jich máme opravdu hodně a pěkných, tak sem hodit něco na ukázku. Letos měl premiéru můj Road to Ninja cosplay, na který jsem patřičně hrdý, sice k němu nemám ještě přesné boty, ale i tak jsme s ním spokojený. Pokud by někoho zajímala celá naše tvorba a chtěl vidět více fotografií, najdete je tady. Určitě tam něco přibude po Animefestu, případně i sem zase něco z naší tvorby přihodím.


Photo by Effik Photofails

Animefest

29. května 2014 v 17:00 | SasuKe

Víte, jak jsem vám slíbil, že až budu a AF vyjde další díl toho SasuSaku? Víte jak nevyšel? Arigatou blog... No ehm, říkám si že mooožná někoho zajímá, jak to na Afku vypadalo.
V pátek jsme se samozřejmě skoro upekli, proč né že? Když má někdo kabát... Můžu říct, že tam bylo tolik lidí se kterýma se nevidím, že program pro mě byl tabu, oproti loňsku trochu škoda, pořád jsem lítal sem a tam. Pak se šlo tak nějak fotit cosi nepodstatného, přičemž padaly neustále takový kecy.

Kuro: "Proč sebou táhneš Crashe?"
Já: "Abych ho neztratil..."
Kuro: "Ale dyť nám bude k ničemu!"
Já: *pokerface* "Nechci ho pak hledat!"
Crash: *se snaží tvářit, co nejmíň dotčeně* "Tak já tu počkám.."
Já: "Ok, tak tu počkej..."
Fotograf: "Potřebujeme někoho, kdo bude držet světla."
Kuro: "Hej, Sasuke, vem Crashe! Potřebujem držák na světla! xD"

Akicon 2013

24. listopadu 2013 v 14:00 | Sasuke
Ahoj, tak si říkám je už pár týdnů po Akiconu a možná čas o tom něco napsat. Pořádně nevím kde začít, jelikož moje přípravy na Akicon vypadaly tak, že přijel Naru už ve středu a já mu chtěl ukázat Prahu, mezitím zvládnout zabalit a nic nezapomenout. Samozřejmě mě ten trol zvládl ztrapnit ještě ve vlaku a řvát cosi jako: "Maminka říkala, že sám na záchod nesmím, Sasuke, pojď se mnou na záchod!!!" -_-" Moje nadšení si jistě umíte domyslet... Především, jak na mě koukali ty lidi, když jsem ho vedl uličkou.
Celou cestu by si asi užily yaoistky, kdyby s náma jely, jelikož to byly čtyři hodiny hlášek jako: "Jsi rozkošný, nech mě to dokončit." *upravoval mu ofinu*

(nejsměšnější fotka z Akiconu letošního roku) Photo: Don Mums
 
 

Reklama