Kráska a Had (Dramione) 02 - Pozvání

24. října 2017 v 16:49 | SasuKe |  Kráska a Had
Druhý díl. :3 Asi nemám pro tentokrát co dodat.

Byl tu milion příležitostí kdy přestat, ani jedinou ovšem nevyužil… Bohužel. Bohudík.Seděla u Nebelvírského stolu, na vidličku namotávala špagety a přemýšlela. Nikdy ještě neměla pocit, že jí praskne hlava ze všeho, co se kolem dělo, jenže její život se v posledních dnech zdál nezvykle složitý. Nejprve ten neodbytný pocit, že ji někdo sleduje, pak dopis, nakonec Ronovo věčně divné chování a hádky s ostatními, kterým už se raději vyhýbala tak, že si sedala jinam než ke klukům a nakonec završení Dracovým projevem, který nemohla dostat z hlavy.

"Jak to k sakru myslel, že jsme z toho vyrostli? Řekl to, jako by ani nic z toho všeho nikdy nemyslel vážně, byla to snad pro něj jen legrace? Říkal to se vší tou nenávistí… Musel to myslet vážně!" Byla víc než zmatená, prostě si neuměla vysvětlit Malfoyovo nesmyslné chování na hodině. Tvářil se, jako by byli normální spolužáci.

Promnula si spánek, protože opravdu čekala, že z toho všeho co nevidět zešílí. Kolem ní se děla hromada podivných věcí a Ron, který ani nejedl, jen koukal někam do dálky byl jednou z nich.

"Jsi v pořádku?" Přejela ho starostlivým pohledem, ale on nereagoval.

"Rone!" Zvýšil na něj hlas Harry, aby si jich vůbec všiml.

"Co je?" Dost podrážděně si ho přeměřil."Ptala jsem se, co ti je, vždyť vůbec nejíš!" Vložila se do debaty Hermiona, začínala mít toho všeho po krk.

"To, jen ten nadcházející zápas..." Zamrmlal už klidnějším tónem, nechal jídlo ležet na stole a bez rozloučení zmizel.

"Co je to s ním?" Zněla zoufale, když čekala, že dostane něco aspoň z Harryho, ale marně. Takhle to vypadalo už několik dnů, zdálo se, jako by přestal mít chuť navazovat kontakt se světem.

"Mě se ptej, když jsme sami nemluví se mnou," pokrčil mladík rameny, což byla další věc, která ji překvapila.

"A ty to jen tak necháváš být? Jste přece přátelé!"

"Nenechávám to být!" Obořil se na ni Harry a pak se rychle uklidnil, věděl, že má jeho kamarádka pravdu, jenže sám netušil, co s Ronem dělat.

"Podívej, já se s ním snažil mluvit. Jenže Ron se chová jako dítě, dělá, že mě neslyší, nebo klidně někam odejde. Nevím co se stalo, ale zjevně to nechce řešit ani před tebou."

"Něco jste si přece museli udělat, nemůže být naštvaný jen tak!"

U protějšího stolu se Zmiozel dobře bavil. Dracova parta si nemohla nevšimnout, že mezi nimi není něco v pořádku, když Weasley odešel. Zdálo se, že na hodinách vedle Hermiony bude ještě nějakou dobu volné místo.

"Co máš v plánu teď, Draco?" Vyzvídal Crabbe.

"Myslel jsem nejdřív, že jí těch dopisů pošlu víc, ale došel jsem k závěru, že zatím to stačí, nechci být přehnaně nápadný, když se na to chytila jako vosa na med. Myslím, že počkám na příležitost strávit s ní trochu času a ukázat jí, jak okouzlující jsem." Mluvil potichu, aby ho neslyšel nikdo další, poťouchle se usmíval a zdálo se, že si situaci náramně užívá, zatím co ona zamyšleně koukala na desku stolu.

"Má Ron něco společného s tím dopisem? Ale to nedává smysl, aby se pak choval takhle… Proč nechce mluvit s Harrym? Nebo je to on kdo mě sleduje na chodbách? Jenže to taky nedává žádnou souvislost… A co do háje myslel Malfoy tím, co mi řekl! Dělá si ze mě legraci, nebo já nevím!"

"Nechápu ho, prostě to nechápu!" Rozhodila Hermiona rukama a pak za doprovodu Harryho překvapeného pohledu taky opustila sál. Chtěla si promluvit s Ginny, ta jediná by jí snad mohla pomoct, navíc když už jí dělal starosti i Ron, možná se svěřil jí, když ne Harrymu, je přece jen jeho sestra.Ani Ginny netušila, co přesně se stalo. Všimla si Ronova nevrlého chování, rozhodně nevěřila, že je za tím jen zápas, i ona se pokoušela dostat něco z Harryho, ale nic se nedozvěděla. Nepřikládala tomu stejnou váhu, jako ostatní, protože věděla, jak dětinský umí její bratr být, když mu něco přeletí přes nos, ovšem chápala, že má o něj jeho dlouholetá kamarádka a spolužačka starost.

"To není jediné, co tě trápí, viď?" Pochopitelně, znala ji lépe, než by si Hermiona přála, takže bylo jasné, že si všimne.

"Ne, vlastně jsem přišla kvůli něčemu jinému," sáhla do kapsy, ze které vytáhla poskládaný papír a podala jí ho. Jakmile si ho Ginny prohlédla, začala číst a její ústa se pomalu otevřela do kořán. Chvíli těkala očima z papíru na kamarádku a zpět, než se zastavila na ní a skočila jí kolem krku.

"To je úžasný! Ty máš ctitele!"

"No.. to… to si nejsem moc jisté, jestli je to úžasné, když ani nevím, kdo to je," vykoktala ze sebe překvapeně, protože zjevně nesdílela stejné nadšení. "Mimo jiné mě sleduje na chodbách, jsem si jistá, že je to ten člověk, co napsal dopis, kdo jiný by to byl. Nahání mi to husí kůži," zavrtěla hlavou, rukama se pevně objala a třela si paže.

"To chápu, ale…," natáhla zpět ruku s dopisem, aby jí ho vrátila, zatím co se chystala nalít z konve trochu čaje, "jestli chceš zjistit, kdo to je, musíš před ním přestat utíkat. Nenapsal ti něco, jako že by tě rád viděl, nebo jak ho poznáš?"

"Ne, dostala jsem jen tenhle dopis a o něm ani zmínka..."

Zrzka nadzvedla mírně obočí, když jí podávala šálek čaje.

"No, to je přinejmenším… zvláštní. Ale možná stačí počkat, určitě tě nějak kontaktuje, teda pokud není natolik nesmělý, aby si to nechal pro sebe zbytek života."

"Vlastně by mě už asi nic nepřekvapilo, díky Ginny," napila se a dala si neposlušný pramínek vlasů za ucho.

"Jediná dobrá zpráva tedy nejspíš je, že Harry se ke mně teď chová nezvykle hezky. Byla bych slepá, abych si nevšimla, jak se na mě dívá, ale krom toho, že mě pozval ven vlastně nic neřekl, takže si nejsem jistá, jestli už to nejsou jen moje představy," pokrčila rameny, její výraz se náhle zdál o něco smutnější.

"Nejsou," ušklíbla se Hermiona, protože se svým kamarádem o podobných věcech mluvila a tušila, že je jen otázka času, než to přijde.

"Ne? Myslíš?"

Nechtěla jí nic prozradit, proto se jen usmála a povzbudivě jí rukou přejela po rameni.

"Mimochodem..." Trochu se zarazila, nechtělo se jí teď měnit téma, jenže klukům se teď moc svěřovat nemohla a jestli jí něco vážně vrtalo v hlavě, vždycky jí pomohlo to s někým probrat.

"Ano?"

"Malfoy se zbláznil..." Povzdechla si.

"Jak to myslíš zbláznil?"

"No tak jak to říkám, seděl se mnou na hodině, normálně se se mnou bavil a pak odešel se slovy, že z nějakých hádek už jsme snad vyrostli. Copak z tohohle jde vyrůst? Urážel mě a mou rodinu několik let, mám se teď snad tvářit, že se nic nestalo?" Byla rozbouřená, potřebovala si někomu konečně postěžovat, nikdy o tom, jak moc ji štve nemluvila, pravdou ovšem bylo, že se jí to pořád zamlouvalo víc, než tvářit se, že se vlastně nic neděje, když byli odvěcí nepřátelé.

Její kamarádka na ni chvíli překvapeně koukala, zdálo se, že vstřebává informace.

"Myslíš, že něco plánuje?" Zeptala se nakonec.

"Ach, já nevím, opravdu nevím Ginny, ale jestli se kolem mě nepřestanou dít všechny ty podivné věci, asi se brzo zblázním," sesunula se na křesle o něco níž.

"Myslím,že s tímhle si nemusíš dělat hlavu. Jestli si tě konečně přestane všímat, tím líp. Pochybuju, že by si k tobě dobrovolně ještě sedl. Takže nejspíš už na sebe jen nebudete tolik narážet a to je přece pozitivní. Ne?" Měla pravdu, ovšem že měla pravdu, jenže ani tak to Hermionu z nějakého důvodu vůbec neuklidnilo.

"Jasně, asi to trochu přeháním..."

To si alespoň myslela, jenže klidu jí nebylo dopřáno dlouho.Připravovali lektvary, měla to být celkem klidná hodina, jenže sednout si mezi Rona a Harryho se ukázalo jako osudová chyba.

"Mohla bys vzkázat Harrymu, aby mi laskavě podal tu zelenou kádinku?"

Mlčky a dost zoufale sáhla pro to, co po ní Ron chtěl a jednoduše mu ji šoupla pod nos.

"Rone, co je v té učebnici dál?" Posunul si jeho kamarád brýle na nose, když dával do kotlíku jednu z posledních přísad.

"Rone!!!" Naprosto ho ignoroval, dokonce už i před Hermionou, protože ignorace v soukromí zřejmě nezabírala.

"Ptal se tě, co je v té učebnici Ronalde," obořila se na něj dívka.

"Kdo se ptal?"

"Můžeš toho nechat?!" Vydechla nevěřícně.

"Když nám chceš tvrdit, že se nic nestalo, tak se taky chovej, jako by se nic nestalo!"

"Vůbec nechápu, proč jsi na mě protivná, já jsem mu řekl, co se stalo," obhajoval se Weasley.

"A co se teda stalo?"

"To se zeptej Harryho," zvedl uraženě bradu nahoru, jako by bylo pod jeho úroveň o tom ještě mluvit.

"Harry?" S nevěřícným, zoufalým pohledem, plným očekávání vysvětlení se otočila na svého druhého přítele.

"Jsem lhář," pokrčil rameny.

"Proč jsi lhář?"

"To mi zatím neřekl," pohled jeho očí se střetl s tím Hermioniným, dávajíc jasně najevo, že se vůbec nikam nepohnuli.

"Dobře, Rone, proč je Harry lhář?" Vyžadovalo velkou dávku sebezapření se na to zeptat, protože pravděpodobnost, že normálně odpoví byla velmi malá a její nervy značně pocuchané.

"Tak to by snad měl věděl on, raději se zeptej jeho, protože mě nic neřekl, zjevně nám to říct nechce," nabroušeně si založil ruce na prsou.

"Nevím, co jsem mu neřekl, nechce mi to říct!" Dost zoufale rozhodil Harry rukama, když se otočila zpět k němu a to už měla všeho akorát.

"Víte co? Tak dokud spolu zase nezačnete mluvit, nechoďte za mnou!" Popadla svou tašku, jenže v pokusu opustit třídu ještě před zvoněním do někoho vrazila a upadla na zem.

"Omlouvám se, já-," Když zvedla hlavu, znovu ji nepříjemně zamrazilo. Malfoy.

"To nic," podal jí ruku, aby jí pomohl vstát, jenže spolužačka na něj zůstala zírat jako na zjevení boží a zdálo se, že se nemíní hnout z místa.

"Grangerová?" Nadzvedl obočí a trochu cukl rukou, aby si všimla, že čeká až vstane.

"Já-já-no-jasně. Teda, díky…?" Dost zmateně koktala, než s jeho pomocí vyskočila a raději rychle zmizela ze třídy, kde se ozval podivný šum.

Draco si nemohl nevšimnout jak na něj všichni zírají.

"No co tak čumíte?" Dost nepříjemně proletěl třídu pohledem, kterému raději všichni uhnuli, načež se začali znovu věnovat své práci.

Po lektvarech měli hodinovou přestávku a Malfoyův plán byl jasný, najít jí. Netrvalo mu to dlouho, protože to, že vysedává ráda v knihovně bylo pro jejího úhlavního nepřítele známou věcí. Nenašel ji ovšem tentokrát s knihou, nýbrž sedět na okně a koukat ven.

"Grangerová?" Oslovil ji už po druhé za den ten samý hlas.

"Uh… ehm… co tu děláš?" Vypadala dost zaskočeně, takže mu ani nezačala nadávat.

"Jdu si půjčit něco o historii, ale když jsem tě viděl… Ve třídě jsi vypadala, že se něco stalo, zajímalo mě, jestli jsi v pořádku," naprosto klidný kamenný výraz, jako by se ptal na předpověď počasí.

"Zajímalo mě, jestli jsi v pořádku?! Proč by ho to jako sakra asi zajímalo?!"

Notnou chvíli na něj zase jen koukala než promluvila: "Jasně, že jsem a od kdy ty se zajímáš o někoho dalšího než o sebe?" Zachovala si odměřený tón.

"Mám pocit, že zrovna o tebe se zajímám už od prvního ročníku víc, než si zasloužíš," ušklíbl se.

"A to jako myslel jak?!"

"Ovšem, na všechny ty sviňárny co jsi nám provedl jsi jistě patřičně hrdý," mluvila tak potichu, že si ani nebyla jistá, jestli jí dobře rozuměl, povídala si to spíš pro sebe.

"Co jsme si to jsme si, co takhle uzavřít příměří?" Přistoupil k ní a natáhl ruku.

"Příměří?!"

Vypadala jako štěně, co zkoumá cizí dlaň, jestli se ho náhodou nechystá zákeřně praštit. Pud sebezáchovy jí velel utéct, ale její vychování jí nakonec donutilo nabídku přijmout.

"Dobře teda, ale nemysli, že zapomenu na to všechno, co jsi mi kdy udělal," dost jasně vymezila hranici, stále čekala, když se jí vysměje, nazve jí nějakým nepěkným jménem a triumfálně odejde, jenže nic z toho se nedělo. Vlastně…

"Máš pravdu, myslel jsem, jestli bys třeba jako omluvu nepřijala pozvání do Prasinek," asi nikdy nikdo ho neslyšel takhle mluvit. Stále v jeho tónu byla ta arogance a důstojnost, ovšem choval se tak nějak dospěle, tak jak vlastně ani Hermiona netušila, že to umí.

"Já myslím, že radši ne, pochybuju, že my dva bychom měli o čem mluvit," znovu se odvrátila k oknu a přála si, aby už konečně odešel.

"To nech na mě, takže zítra ve tři se sejdeme u brány," měl to dobře promyšlené, aby je spolu nikdo zbytečně neviděl, s těmi slovy opustil knihovnu, ani nepředstíral, že si s sebou bere onu knihu, pro kterou přišel, byl si jistý, že ji dostatečně vyvedl z míry, aby si toho nevšimla.

"Cože? Řekla jsem mu, že přece nikam nepůjdu!" Mračila se, opravdu jí štvalo, jak samozřejmě ten náfuka jedná.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 naruto109 naruto109 | Web | 5. listopadu 2017 v 12:13 | Reagovat

už se těším na pokráčko :)

2 Naomi (나오미) Naomi (나오미) | Web | 7. listopadu 2017 v 16:35 | Reagovat

Jak je z něj totálně na větvi :D kdy se můžeme těšit na další díl? Tenhle pár totálně žeru!!!
A taky, co je to hernajs s Ronem??? :P

3 SasuKe SasuKe | 6. května 2018 v 15:33 | Reagovat

[2]: Bohužel nemůžu přesně určit, ale děkuji všem za komentáře, co nejdříve se budu snažit pokročit.

4 RobertCit RobertCit | E-mail | Web | 2. června 2018 v 16:02 | Reagovat

Ламинин отзывы, инструкция, цена. Ламинин. Laminine LPGN, LifePharm Global Network предлагает Новый маркетинговый (компенсационный) план с 1 апреля 2018. Пищевая Добавка Ламинин (Laminine, laminin) является эффективным препаратом при лечении онкологических, сердечно-сосудистых заболеваний. Но Уже есть Альтернативный аналогичный продукт, дешевле в 3-7 раз и сильнее в 2 раза. Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/lpgn-2018.php  

Analogue of LAMININE http://www.getyourboomback.com/#_l_2ps AminoPure (AminoBoosters) are 4 times more affordable, the concentration is twice as strong as Laminine by LPGN

Заработок без ограничения на аналоге ламинина AminoPure ( aminoBoosters - дешевле ламинина в 4 раза)) от компании Get Your Boom. Объясню за 10 минут в скайпе evg7773 Сайт http://1541.ru без ежемесячных обязательных покупок, без вложений и можно, и даже удобно многим вообще без приглашений. Это не МЛМ.
Ламинин, это уже прошлое.  Отжившее и потерявшее эффективность. Ламинин - это Дорого. Это почти невозможная для большинства участников в МЛМ возможность зарабатывать хотя бы 200 - 300 usd в месяц. Это система обязательных и очень невыгодных ежемесячных покупок продукта. МЛМ это серьезные заработки для немногих

5 SvetaAburn SvetaAburn | E-mail | 5. června 2018 v 9:42 | Reagovat

Если кому-либо быстро нужны копейки до аванса, можешь обратиться в фирму, выдающую кредиты для зачисления денег в долг на карточку.

На нынешний день на российском рынке значительно известны займы на карту, если кого-то заинтересовало предложение есть возможность зайти на site для получения полезной информации по интернет кредитам.

Там mikrozaim.site вы можете выбрать интересные условия и отправить заявку не выходя из дома - все оформляется онлайн. На сайте опубликованы только лучшие организации, подтверждают заявки в 85-88 процентах запросов.

На портале mikrozaim.site займ - онлайн на карту

6 mulazi mulazi | E-mail | Web | 8. června 2018 v 11:05 | Reagovat

Вы можете освоить
поглаживание — наиболее часто используемый в массаже универсальный прием, с которого
начинается и которым заканчивается работа над любой частью тела <a href=https://massage-relaks.ru>лечебная гимнастика и массаж трансляции женщин</a> .  
Надавливание кулаками
Передней поверхностью неплотно сжатых кулаков надавите на
напряженную мышцу <a href=https://massage-relaks.ru/catalog/Tovary-dlya-zdorovya>больница здоровье</a> .   Очевидно, что предметом
изучения на курсах является обычный массаж, совершенствоваться в его эротической
разновидности можно лишь путем практических занятий с любимыми <a href=https://massage-relaks.ru/catalog/pohudeniya>утренняя для похудения</a> . Повторите то же со второй грудью.
Затем положите правую ладонь под грудь, а левую — на её верхнюю
часть. Правой ладонью сделайте 10 движений от периферии к соску,
удерживая грудь от приподнимания левой рукой. Затем сделайте левой
ладонью 10 движений от верха груди к соску, правой ладонью придер­
живая её снизу. Повторите то же со второй грудью.
Наконец, обеими руками делайте движение навстречу друг другу,
останавливаясь у соска.
-86 -
САМОСТОЯТЕЛЬНЫЕ УПРАЖНЕНИЯ ДЛЯ ЖЕНЩИН
После водного массажа или после обычных водных процедур не вы­
тирайте грудь, а дайте ей высохнуть самостоятельно. При этом часть
воды всосётся через кожу и сделает её более эластичной. На влажную
кожу нанесите соответствующий вам крем.
Хороший способ ухода за грудью — процедуры с холодной водой.
Контрастный душ улучшает кровообращение и подтягивает кожу. Де­
лают его ежедневно по утрам, а чередовать холодную и горячую воду
нужно 3 или 5 раз.
Можно проводить холодовые процедуры с губкой. Пропитайте её во­
дой при температуре 15—16 градусов, слегка отожмите и смочите всю
грудь. Затем вытрите (промакивая, а не растирая), а затем разотрите
грудь рукавичкой для душа — до появления розового оттенка кожи.
Процедуры с губкой делают утром и вечером в течение 2—3 месяцев.
Утром при умывании можно делать орошение груди из пульвериза­
тора. Температура воды (или отваров) — 15-17 градусов. После ороше­
ния грудь легко промакивают, давая ей окончательно высохнуть само­
стоятельно.
Холодные обтирания груди делают при помощи куска полотна.
Пропитайте полотно водой при температуре 20-22 градуса, выжмите
и оберните грудь. Омомент а наложения полотна на грудь в течение
одной минуты растирайте грудь руками через полотно. После этого
наложите на грудь кусок слегка подогретого сухого полотна и, осто­
рожно поглаживая, просушите грудь. Эту процедуры делайте ежеднев­
но, снижая температуру воды на 1 градус каждые 3 дня, чтобы достичь
температуры 12-14 градусов. Начиная с 3-4 недели процедур, можно
добавлять в воду соль (1 столовая ложка на 1 литр воды для холодного
полотна), чтобы усилить прилив крови к коже. Курс обтираний состав­
ляет 3—4 месяца, его проводят ТОЛЬКО в тёплое время года.
Особым образом действуют на грудь процедуры со льдом. Лёд сужа­
ет поры кожи, придаёт ей эластичность, упругость, свежий розовый
цвет. Лёд можно делать из обычной воды (лучше из кипячёной, а ещё
лучше — из дождевой) или из травяных отваров. Не надо делать лёд
из дистиллированной воды: она может вытянуть из кожи полезные ве­
щества вместо них всосаться в кожу, придавая ей набухший вид.
Воду или отвар налейте в тарелочки и поставьте в морозильник.
Первый лёд с поверхности удалите — в нём содержатся основные при­
меси и соли. Лёд, образовавшийся после удаления корочки, будет чи­
стым. Отвары замораживаются дольше, чем простая вода, особенно
кислые, например, с соком лимона. Хорошо действуют на увядающую
кожу груди отвары шишек хмеля, корней валерианы, сухих лепестков
розы и др.
-87 -
СОКРОВЕННЫЙ МАССАЖ (ПАРТНЁРСКИЙ ПУТЬ)
Полученный лёд храните в морозилке. После утреннего массажа
возьмите кусочек льда и круговыми движениями протрите всю грудь.
Затем осушите кожу сухим тёплым полотенцем и нанесите лёгкий
увлажняющий крем.
Для ухода за грудью можно использовать тепловые или контраст­
ные процедуры. Хотя ДЛИТЕЛЬНОЕ прогревание груди (в бане, сауне,
пребывание на солнце без лифчика и др.) может привести к возникно­
вению опухолей, тем не менее, КРАТКОВРЕМЕННОЕ тепловое воздействие
применяют для улучшения впитывания крема, повышения
упругости кожи и т.д.
Паровая ванночка для груди
В глубокую миску налейте горячую воду, поставьте посуду на стол
и наклонитесь над ней так, чтобы столб пара попадал прямо на грудь.
Расстояние от горячей воды выберите так, чтобы не было ожога. В течение 2
минут сохраняйте эту позу, чтобы кожа груди распарилась, в ней
открылись потовые отверстия. Затем промакивающими движениями
сухим полотенцем уберите избыток влаги и нанесите увлажняющий
крем.
Контрастный компресс
Применяют для улучшения упругости груди. Приготовьте два глу­
бокие миски: одну — с холодной водой (добавьте 1 чайную ложку соли
на 1 литр воды), а вторую — с горячей (добавьте пол чайной ложки уксу­
са на I литр воды). Возьмите два вафельных полотенца. Одно намочите
в горячей воде и приложите к груди, прижимая ладонью снизу, чтобы
грудь немного приподнималась. Повторите это приподнимающее дви­
жение 5 раз в течение 30 секунд. Снимите это полотенце и тут же на­
ложите второе, смоченное в холодной воде. Совершайте те же припод­
нимающие движения в течение 30 секунд. Меняйте компрессы 3 раза,
закончив наложением холодного. Компрессы делают через день в тече­
ние 2 недель.
Гимнастика для груди направлена на тренировку грудных мышц,
на которых лежит молочная железа. Комплекс утренней гимнастики
для груди выполняется без бюстгальтера, с обнажённой грудью. Все уп­
ражнения делаются в положении стоя.
1. Наклоны головы влево и вправо, по 10 раз в каждую сторону.
2. Наклоны головы вперёд и назад до самого крайнего сгибания
и разгибания, по 10 раз вперёд и назад.
3. Медленное прогибание туловища в грудном отделе (не проги­
баться в пояснице). Прогибание и разгибание занимает по 5-7 секунд,
повторить 10 раз.
-88 -
САМОСТОЯТЕЛЬНЫЕ УПРАЖНЕНИЯ ДЛЯ ЖЕНЩИН
4. Немного свести лопатки. В этом положении медленно припод­
нимать плечи к ушам и так же медленно опускать их. Подъём и опуска­
ние плеч занимают 10-15 секунд, повторить 10 раз.
5. Изо всех сил напрячь мышцы рук и в таком состоянии медленно
поднять их через стороны вверх, сводя ладони над головой. Затем опу­
стите такие же напряжённые руки. Движение занимает 10—15 секунд,
повторить 10 раз.
6. Вытянуть руки горизонтально перед собой. Медленно отводить
руки за спину до крайнего положения, а в крайнем положении сде­
лать рывок, словно стремясь соединить ладони за спиной. Повторить
10 раз.
7. Вытянуть руки горизонтально перед собой. Совершать прямыми
руками быстрые круги: вначале — по часовой стрелке, потом — про­
тив, по 20 движений в каждую сторону. Диаметр движения рук — около
40 сантиметров. https://massage-relaks.ru

7 shawnkm1 shawnkm1 | E-mail | Web | 10. června 2018 v 2:16 | Reagovat

Unique domestic stage instead of concoct:
http://erin.forum.telrock.net

8 RomanGag RomanGag | E-mail | Web | 12. června 2018 v 0:05 | Reagovat

Сегодня стало популярным делать селфи и делится ими в сети. Но, правду говоря, не у всех получается сделать красивое селфи. Поэтому, я рекомендую, перед тем как создать селфи, а главное выкладывать его в сеть прочитать статью <a href=http://interesu.tk/index.php/home/2012-10-18-08-56-47/14-2012-11-16-11-51-35/903-2017-12-04-10-35-44>Как сделать красивое селфи. Простые советы</a>. Иначе можно собрать немалонегативныхотзывов и испортить себе настроение.

9 RobertCit RobertCit | E-mail | 14. června 2018 v 18:28 | Reagovat

Женское  и и чудо AminoBoosters ( AminoPure) это замена Ламинина (Laminine LPGN), но в 4 раза дешевле и сильнее. Все от д-ра Eskeland  http://1541.ru skype evg7773

<a href=http://1541.ru>AminoBoosters единственный в Мире натуральный продукт из оплодотворенного куриного яйца, способный спасать тяжело больных с самыми разными заболеваниями тогда, когда медицина бессильна. Дешевле ламинина в 4 раза</a>

<a href=http://1541.ru>Only for USA in Russian Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN</a>

Only for USA in Russian Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN http://1541.ru/rz1.html

<a href=http://1541.ru>Заработок без вложений, без обяз. ежемесячных покупок и Асолютно без приглашений, если пожелаете. Скайп evg7773 Работаем с Аналогом Ламинина 1 в 1, но дешевле чем Laminine LPGN  в 4 раза. Продукт спасает, Когда медицина помочь не Может априори</a>

<a href=https://www.getyourboomback.com/#_l_2ps>Kup Analog Lamininu AminoPure (AminoBoosters) w Polsce tansze 4 razy</a>

CrowdFunding International (eu) SKAM. Does not pay out money.(Краудфандинг)Мошенники. Не платят.

10 RobertCit RobertCit | E-mail | 15. června 2018 v 11:08 | Reagovat

Диабет и и чудо AminoBoosters ( AminoPure) это замена Ламинина (Laminine LPGN), но в 4 раза дешевле и сильнее. Все от д-ра Eskeland  http://1541.ru skype evg7773

<a href=http://1541.ru>AminoBoosters единственный в Мире натуральный продукт из оплодотворенного куриного яйца, способный спасать тяжело больных с самыми разными заболеваниями тогда, когда медицина бессильна. Дешевле ламинина в 4 раза</a>

<a href=http://1541.ru>Only for USA in Russian Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN</a>

Only for USA in Russian Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN http://1541.ru/rz1.html

<a href=http://1541.ru>Заработок без вложений, без обяз. ежемесячных покупок и Асолютно без приглашений, если пожелаете. Скайп evg7773 Работаем с Аналогом Ламинина 1 в 1, но дешевле чем Laminine LPGN  в 4 раза. Продукт спасает, Когда медицина помочь не Может априори</a>

<a href=https://www.getyourboomback.com/#_l_2ps>Kup Analog Lamininu AminoPure (AminoBoosters) w Polsce tansze 4 razy</a>

CrowdFunding International (eu) SKAM. Does not pay out money.(Краудфандинг)Мошенники. Не платят.

11 CharlesFiest CharlesFiest | E-mail | 23. června 2018 v 16:45 | Reagovat

ost Vigorous altoghter now!!!

It is on the computer <a href=http://coursbitcoin.gamerlaunch.com/>cours bitcoin cours du bitcoin euros</a> but commitment not open!

So when one pleases procure to reinstall again! But appears I desire not be able to take plugins at all. Everytime I test it crashes! I secure never had these problems with earlier versions and useing XP. I have dog-tired two weeks vexing to fetch this to stand for correctly and I have essay deadlines in a week.

12 ArthurSor ArthurSor | E-mail | 23. června 2018 v 23:16 | Reagovat

No, if your BS doesn't control, chances are it is because every article on the BS that is changing from year to year is to all intents not properly reflected on the CF statement. Here are the widespread steps to checking and troubleshooting your non-balancing loam
1) Hamper all your subtotals and totals on the BS are <a href=http://inx.lv/6Ky>cours ethereum</a> adding correctly.
2) Like to solitary's reward thru the BS only principle at a term and jibe that if the estimate on the side of that especial changes in any year, that that transform is reflected on the CF statement. If not, flee sure you effervesce it through the CFS, look like genially with to working first-rate items. You requisite subsistence on to lead accounting rules and classify in the discipline stage
3) If all the far reaches items on the BS are being reflected on the CFS, then restrict that you comprise the signs unimpeachable; with a upon specimen, that CapEx (spondulix flow) is deservedly increasing PPE. Mixed errors are correct to fail sign.

13 RobertCit RobertCit | E-mail | 25. června 2018 v 17:49 | Reagovat

Суставы и и чудо AminoBoosters ( AminoPure) это замена Ламинина (Laminine LPGN), но в 4 раза дешевле и сильнее. Все от д-ра Eskeland  http://1541.ru skype evg7773

<a href=http://1541.ru>AminoBoosters ( аналог ламинина 1 в 1 )единственный в Мире натуральный продукт из оплодотворенного куриного яйца, способный спасать тяжело больных с самыми разными заболеваниями тогда, когда медицина бессильна. Дешевле ламинина в 4 раза</a>

<a href=http://1541.ru>Only for USA in Russian Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN</a>

Only for USA. Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN http://1541.ru/rz1.html

<a href=http://1541.ru>Заработок без вложений, без обяз. ежемесячных покупок и Асолютно без приглашений, если пожелаете. Скайп evg7773 Работаем с Аналогом Ламинина 1 в 1, но дешевле чем Laminine LPGN  в 4 раза. Продукт спасает, Когда медицина помочь не Может априори</a>

14 RobertCit RobertCit | E-mail | 26. června 2018 v 20:13 | Reagovat

Онкология и чудо AminoBoosters ( AminoPure) это замена Ламинина (Laminine LPGN), но в 4 раза дешевле и сильнее. Все от д-ра Eskeland  http://1541.ru skype evg7773

<a href=http://1541.ru>AminoBoosters ( аналог ламинина 1 в 1 )единственный в Мире натуральный продукт из оплодотворенного куриного яйца, способный спасать тяжело больных с самыми разными заболеваниями тогда, когда медицина бессильна. Дешевле ламинина в 4 раза</a>

<a href=http://1541.ru>Only for USA in Russian Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN</a>

Only for USA. Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN http://1541.ru/rz1.html

<a href=http://1541.ru>Заработок без вложений, без обяз. ежемесячных покупок и Асолютно без приглашений, если пожелаете. Скайп evg7773 Работаем с Аналогом Ламинина 1 в 1, но дешевле чем Laminine LPGN  в 4 раза. Продукт спасает, Когда медицина помочь не Может априори</a>

15 RomanGag RomanGag | E-mail | Web | 28. června 2018 v 17:39 | Reagovat

1.    Благодаря интернету у нас появилась возможность и общаться, и знакомится в сети интернет, и даже слушать радио. Но  не многие знают, что можно сделать свое виртуальное  радио. Как это сделать, и что для этого нужно можно  узнать из статьи <a href=http://interesu.tk/index.php/home/ura/8-2012-05-15-10-49-21/941-2018-03-19-09-37-11>Собственное интернет-радио и сервер для собственного интернет-проекта</a>.

16 dinaex3 dinaex3 | E-mail | Web | 6. července 2018 v 0:09 | Reagovat

Shemale sex  
http://futanari.replyme.pw/?profile-miracle
  p or n sex freeshemale.com shemel sex movis shemels pic s hemale sex

17 RobertCit RobertCit | E-mail | 6. července 2018 v 21:42 | Reagovat

Церебральный паралич и и чудо AminoBoosters ( AminoPure) это замена Ламинина (Laminine LPGN), но в 4 раза дешевле и сильнее. Все от д-ра Eskeland  http://1541.ru skype evg7773

http://1541.ru Analogue of Laminine AminoBoosters (aminopure) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN.

http://1541.ru Заработок без вложений, без обяз. ежемесячных покупок и Асолютно без приглашений, если пожелаете. Скайп evg7773 Работаем с Аналогом Ламинина 1 в 1, но дешевле чем Laminine LPGN  в 3-7 раз. Продукт спасает, Когда медицина бессильна. Не лекарство. Не МЛМ

18 Jamesdiuri Jamesdiuri | E-mail | Web | 8. července 2018 v 22:05 | Reagovat

seo поисковая оптимизация для продвижения сайта По всем возникшим вопросам Вы можете обратиться в скайп логин SEO PRO1 мы с удовольствием ответим на все интересующие вас вопросы...Анализ вашего интернет-проекта бесплатно

19 audravp60 audravp60 | E-mail | Web | 11. července 2018 v 18:51 | Reagovat

My unruffled protrude:
http://sylvia.go.telrock.net

20 sheliadh4 sheliadh4 | E-mail | Web | 14. července 2018 v 16:26 | Reagovat

New photo blog
http://hotties.pictures.erolove.in/?entry-nora
cum se trimite un email lesbian bastinado movies free romance adult videos tube deeves pakistan pictures with ordered pairs

21 Wat Wat | E-mail | 19. července 2018 v 15:52 | Reagovat

Здравствуйте все, скажите пожалуйста где впору взять высококачественные оригинальные брегет

22 Kafuaz521 Kafuaz521 | E-mail | Web | 31. července 2018 v 9:56 | Reagovat

The basics for winning any sport is the same. It takes skills, practice and a desire to win. You also have to keep an open mind and continue to learn and adapt. Here are some new things for you to try to help you become a better soccer player and an asset to your team.

Try pushing the ball with the inside of your foot if you need to defend it. This will give you more control and make it hard for the defender to steal it from you. Use your entire body to shield the ball from the defender and look for another player you can pass the ball to.

When you first start playing soccer, make sure to start slow. Many people see soccer as a very fast-paced game, but that's only after you've practiced enough. You need to learn proper form and movements to start with. Doing these slowly can help you learn how to do them properly. You can pick up speed as you practice and get more comfortable with them.

Be aware that the ball can come to you at any point in time. That means that you have to be ready to receive it, or you risk having possession of the ball transferred to the other team. If you are constantly on the move, and filled with energy, the other team will have to step up their game to match your enthusiasm.

If there's a lot going on in the field, try passing the ball to your player in an empty space. This allows several seconds before the opposing team crosses the field, so the risk of losing control of the ball is lessened.

Now that you have gained knowledge of new tricks to try, take to the field and practice. Take the time to master these new skills. Share them with teammates and practice your new skills together. Then when soccer season comes, you will be ready to face your toughest opponents and win.
<a href=https://www.giverman.com>토토</a>, <a href=https://www.giverman.com>토토사이트</a>,<a href=https://www.giverman.com>사설토토사이트</a>,<a href=https://www.giverman.com>안전놀이터</a>, <a href=https://www.giverman.com>기버맨</a>, <a href=https://www.giverman.com>giverman</a>

23 roslyneh4 roslyneh4 | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 0:43 | Reagovat

My contemporary folio
http://porn.smurf.erolove.in/?post-joy
black sista sex porn truth behine porn dp monster porn amature mother porn hardcore free porn young violent fuck

24 maribelez16 maribelez16 | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 11:05 | Reagovat

Modish bare pictures  
adult erotic fiction erotic drama erotic reads erotic art paintings sex free pom    
http://blowdjob.net.erolove.in/?eliza  
  adult tv erotic thrillers erotic roleplay erotic novel online erotic couples massage

25 Sergiomag Sergiomag | E-mail | Web | 6. srpna 2018 v 1:41 | Reagovat

http://77a.lifevantage.com Why do people age and how can Protandim NRF 2 help slow that process? TrueScience Skincare Cream with Protandim Anti-Aging Formula is the best in peace. Buy, register ONLY for Canada, Australia, Hong Kong, Mexico, Thailand, Great Britain, USA

26 JamesNeets JamesNeets | E-mail | Web | 6. srpna 2018 v 2:55 | Reagovat

<a href=http://fei.girls-kzn.mobi>проститутки Казань</a>
<a href=http://fei.girls-kzn.mobi/individuals/>индивидуалки Казань</a>

27 KibMixail KibMixail | E-mail | Web | 6. srpna 2018 v 18:45 | Reagovat

Если у Вас: не переключает каналы, не показывает либо долго включается...
Если телевизору необходимы: ремонт системной платы, замена блока формирования изображения или замена платы приема или (почти) любая другая процедура...

<a href=https://fomic.placeprovider.ru><img src="http://servistas.ru/banners/tv/1tv002.jpg"></a>

Телемастер с многолетним опытом РЕМОНТА ТЕЛЕВИЗОРОВ.
(9~2_6)7_9,7 8,5,2'7
Михаил

Работаю с телевизорами: Sharp, BBK, Vestel, Hitachi, Fujitsu, Trony, Bravis, Eplutus, Irbis, Luxeon, Sencor, Elenberg и всеми иными...

Выезжаю так же в районы: Строитель, Тушинская, Тверская Застава, Кутузовская, как и по всей Москве

28 Morrisbuify Morrisbuify | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 12:13 | Reagovat

Laminine LPGN ?? Аналог ламинина AminoBoosters дешевле в 3-6 раз. В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200.  Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений, можно без приглашений
Подробно на сайте http://1541.ru  viber +380976131437  Скайп evg7773

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 3-6 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

Protandim Nrf2 в 1 миллион раз эффективнее любых антиоксидантов.
На базе Протандима Созданы удивительные крема антистарения для кожи. Они стали прорывом в мире антивозрастной косметики.
Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/protandim-nrf1-2.php

29 billiegk4 billiegk4 | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 4:54 | Reagovat

Gay porn site  
http://yaoi.erolove.in/?profile.jordan
  find gay legalize gay marriage matthew morrison gay gay cottaging gay slang

30 millicentuj69 millicentuj69 | E-mail | Web | 21. srpna 2018 v 10:20 | Reagovat

My redone gay porn spot  
http://gayfiles.xblog.in/?info.devante
  gay mens gay hotline numbers gay groups gay wallpaper gay definition

31 BettyVap BettyVap | E-mail | Web | 23. srpna 2018 v 22:24 | Reagovat

Welcome to your next beauty destination!
We believe in the beauty of personality. And we want everyone to get their ultimate beauty treat.
A 90-minute treatment with luminaria, horsetail and spirulina, a natural amino acid that firm a tissue with vitamins a & e and tones the skin http://bodycare.artofbeautycenter.ae/

32 luisaod3 luisaod3 | E-mail | Web | 25. srpna 2018 v 1:48 | Reagovat

Original work
http://cupid.dating.hotblog.top/?gain.noemi
  single black ladies i want you dating protestant dating sex ads kent christian dates

33 seanpd16 seanpd16 | E-mail | Web | 27. srpna 2018 v 9:04 | Reagovat

Pron blog locality  
erotic sayings erotic romance books adult xxx erotic video game craiglist erotic    
http://strapon.erolove.in/?jaliyah  
  sexi erotic board game pornos korean erotic erotic audio books

34 JosephHam JosephHam | E-mail | Web | 27. srpna 2018 v 12:22 | Reagovat

<a href=https://searchknife.net/how-to>how to play</a> - Best skins csgo, reviews

35 RobertDycle RobertDycle | E-mail | Web | 27. srpna 2018 v 23:19 | Reagovat

<a href=http://vyrubka-derevev.ru/arenda-mulchera>мульчер на тракторе</a> - аренда измельчителя веток, аренда дробилки веток

36 MiguelRop MiguelRop | E-mail | 28. srpna 2018 v 15:03 | Reagovat

Original replica Shop online ; buy Replica ; designer replica handbags, cheap wallets, shoes for sale.
Gucci, Versace, Balenciaga, Prada, Fendi, Max Mara, Dolce&gabbana etc.
https://www.instagram.com/elite_styleinua/

37 Thomaspracy Thomaspracy | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 11:19 | Reagovat

PTHC FORUM

Most clothes CP Shortclip 2018 Aristocratic Solicitation

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

Prudent files 2000-2017INSTITUTE Pick Aggregation Chock-a-block 1201-1500 Files Spate showing !!! UNAFFECTED FROM !!!!!

Siberian Mouse Aggregation

Toward Modelkids Dvd 1 - 44 Start

Woo of Anal Series 1 - 25 Accelerate showing !!!

Because the duration of Pic Dvd 1 - 50 Vernissage !!! UNRESTRAINED !!!!!

38 Lloydnit Lloydnit | E-mail | Web | 30. srpna 2018 v 0:27 | Reagovat

<a href=https://www.fbtracker.org/>Hacking Facebook</a> - Hacking Facebook, track facebook

39 loriens1 loriens1 | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 9:34 | Reagovat

My up to date web scheme:
http://lynnette.forum.telrock.net

40 Edwardgycle Edwardgycle | E-mail | Web | 4. září 2018 v 4:59 | Reagovat

Full Article  
<a href=http://sparepartsthemovie.com>Stream Complet</a>

41 judyoa16 judyoa16 | E-mail | Web | 6. září 2018 v 8:28 | Reagovat

Blog about sissy life
   psychoanalytic freud male purity rings dictionary english to english free download for pc  
http://sissythings.pornpost.in/?page.makayla
  1960s africa gay old men big cocks female leather bondage black sissy boys grumpier old men movie disguiswd sex toys older man younger man best estrogen pills for transgender

42 CharlesLab CharlesLab | E-mail | Web | 6. září 2018 v 17:50 | Reagovat

<a href=http://online-reliz.at.ua/publ/press_relizy/ritejl/zabluzhdenija_o_katarakte/14-1-0-10190>лазерная коррекция зрения</a> - косоглазие у детей, лечение сетчатки глаза

43 lolamo60 lolamo60 | E-mail | Web | 8. září 2018 v 0:31 | Reagovat

My up to date network contract:
http://brandie.go.telrock.net

44 Sergiomag Sergiomag | E-mail | 9. září 2018 v 7:28 | Reagovat

В знак особой благодарности  Вы можете заказать Персональную Награду - Орден - Чедовеку,  http://spaszhizny.ru/ который спас Вам жизнь, здоровье и будь он хирургом, терапевтом или онкологом, пожарным, летчиком и т.д. Кроме материльной оплаты он Достоен Видимого знака - Ордена, за спасение жизней.Tel. или WhatsApp +7(985)952-0864

45 isabelzy1 isabelzy1 | E-mail | Web | Sobota v 10:33 | Reagovat

Pron blog situate  
funny erotic free pornography movies erotic phrases erotic humor long island erotic    
http://girlfriend.net.erolove.in/?annabel  
  erotic emoticons adult movies best erotic novels romantic erotic books erotic experience

46 MariTaf MariTaf | E-mail | Včera v 4:21 | Reagovat

Hello! look at my pictures http://officialles.com/mari

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama