Until I will trample down your shadow! 05

3. ledna 2017 v 12:34 | SasuKe |  Until I will trample down your shadow!


Den ve škole byl hektický a o to těžší bylo vracet se kolem devátí večerní usínající ulicí po cvičení. Nebyl to první z těch dnů, kdy zvažoval, že školy nechá, jenže tane ho zatím ještě nemohl uživit, ač jeho duši živil plně. Kolikrát už byla jeho hlava plná myšlenek o tom, jak by to bylo skvělé, kdybychom mohli dělat jen to co chceme, to co nám něco přináší, to čím přinášíme něco ostatním.


Dnešek proběhl nezvykle klidně, nikdo si ho nevšímal, nikdo zbytečně neočumoval. Ve dveřích se neobjevila osoba, která by vyvedla všechno ze stereotypu. Jeho myšlenky se přesměrovali k otázce, jestli by v takovém ideálním světě, kde si každý může dělat co chce Akira tančil. Možná ne, možná to dělá jen kvůli penězům a slávě, proč taky jinak, když při tom nic necítí?
Strašně jej urážela představa, že někdo jedná takovým způsobem, ale neměl sílu to víc řešit, z duše se těšil na horkou sprchu, postel, televizi klidný spánek, než bude muset jít druhý den na svůj osobní meeting s panem dokonalým, který si na něj laskavě našel všechen ten čas.

Kolem jedenácté dopolední hodiny ho budilo nepříjemné vyzvánění z telefonu. Po čase se mu každá znělka na budík zprotivila, jak ho tahala z postele.
"My love will grow black if you heart get stolen! Just promise to keep your-," neohrabaně vyzvánění vypnul a zhluboka se nadechl, "já vím!"
Nevstával vůbec s dobrou náladu za to s odhodláním dát toho ze sebe co nejvíc a mít to rychle z krku. Přece nemůže být takový problém odbít si dvě hodiny v hale, kterou vždy tak miloval a považoval za druhý domov.

Akira posedával dnes naprosto klidně s novinami v ruce na žíněnkách a čekal, kdy se tu ten malý prevít ukáže. Nedělal si starosti, že by nepřišel, jeho hrdost by mu to nedovolila a v tom ho za nedlouho utvrdilo i bouchnutí venkovních dveří.
Jakmile se v tělocvičně objevil mladík a nabroušeným výrazem ve cvičebním úboru, idylka končila a nastával systematický teror.
"Tak co, máš pro mě něco?" Zeptal se v očekávání muž spíše tónem učitele střední školy, který očekává od svých žáků domácí přípravu.
"Nic určitého," pokrčil lhostejně rameny pubescent.
"A ta choreografie?"
"Neměl jsem ještě čas," vyjasnil mu to.
"Prostě se na to vykašlal?!" Rudovlasý muž nakrčil obočí, podrbal se na zátylku a nemohl uvěřit. Čekal hodně nepříjemností, když se pustil do téhle spolupráce, ale ne to, že by ji chlapec sabotoval.
"Snažíš se dosáhnout čeho? Udělat mi ostudu tím, že kvalifikací ani neprojdeš?" Významně si ho prohlédl a odhadl možný plán.
"Kulový. I když nápad to jako špatnej není."
"Fajn, v tom případě začni spolupracovat, ocením to," povzdechl si ztěžka, "já jsem teda přemýšlel-"
"Pravidlo první, nepřemýšlej," odpověděl černovlásek, hodil na žíněnku telefon ve kterém se rozezněly jemné údery. https://youtu.be/Ez3V87ReDlA?t=72
"My hands, your hands…"
Začal provokativně předělaným krokem, který mu minule Akira ukázal. Dal do něj o dost víc vlastní energie. Když tančil Král, připomínalo to labutí jemnost a lví šarm. Jakmile tu samou skladbu ovšem měl předvést tenhle chlapec, byl spíše nevyspitatelnou kobrou s lstivostí černého pantera, která mu koukala z očí. Dvěma rychlými skoky byl o kus vepředu a nohy stál prudce k sobě. Zatím co jednu ruku následně natahoval jako by sahal na nebe a něco si z něj bral, vykračoval u toho do boku opačnou nohou. Levou rukou pak prudce sáhl na zem a stočil levou nohu následně do kleku, obě ruce vyhodil do vzduchu a prudce se zaklonil. Zůstal tak nějakou dobu zakloněný a prudce vydechoval, aby vstřebal všechny ty pocity. Nesledovalo opětovné zvednutí a poměrně klidné kroky do písmena Vé doprovázené pohledem na špičky bot a na konci zvednutím rukou nad hlavu.
V tom se hudba zastavila. Černovlásek sebou nespokojeně škubnul a prohlédl si nevděčníka, který nedocenil jeho práci.
"Jestli chceš vyhrát, tak konečně přestaň používat kroky z dětskýho aerobicu, protože tím, že zvedneš ruce do vzduchu, nebudeš vypadat víc drsně," informoval ho zela klidně o svých poznatcích.
"Zatímco bezvýznamné kroucení se jako laciná štětka mi to zajistí?" Usmál se chlapec.
"Kdo se tu kroutí!" Dočkal se poprvé vypjaté reakce, kdy donutil několikanásobného mistra praštit pěstí do stolu s přehrávačem.
"Nemůžeš používat tak chudé kroky,, které vymyslíš hodinu před vystoupením, popřípadě na jevišti pořád! Sám víš, jak funguje bodový systém, pokud máš vyhrát, potřebuješ logiku, návaznost a smysl pro to co děláš," upozornil ho.
Znovu stiskl tlačítko na přehrávači právě v části, kdy se hudba dostávala do nejlepšího.
"My heart, your heart..."
Přiložil si postupně obě ruce na hrudník, pak natáhl levou nohu a udělal s ní jaký si půlkruh, zatím co ruce rozhodil nepopsatelně na obě strany, jako by v gestech říkal, že rozdává sám sebe každému před ním, kdo se na něj dívá, působil dojmem, že netančí pro sebe, nebo pro jediného chlapce, ale pro tisíce lidí, kteří ho sledují. Jednu ruku pak stáhl zpět na čelo a částečně si jí zakryl oči. Čtyřmi rychlými krátkými kroky se přemístil o kus dozadu, aniž by se podíval pod nohy. Oční kontakt upnul přesně na Takashiho. Jednu nohu začal pomalu vytahovat spolu s rukou nahoru, až ji dal nad hlavu a dotýkal se prsty kotníku, pak aniž by z ní ruku spustil, přetočil nohu dozadu za sebe a s druhou rukou na hrudníku provedl jakýsi úklon, který dával dojen, že je celý z gumy.
Až teď se na chvíli mladíkovi přestal dívat, jak sklopil hlavu, než ji znovu prudce zvedl. "...you make me strong."
Během doprovodného tikání se vrátil do původní polohy a jakmile se ozvaly první hlasité tóny, vyskočil do vzduchu v dvojité otočce a prudce dopadl levou nohou i kolenem na zem a pravou ruku vymrštil následně do vzduchu, jeho kroky dávaly jasně najevo, že jsou špičkou toho, co člověk ze sebe může vydat. Byly jisté a bezchybné, naprosto přesně zasazené do momentů. Vyskočil do další jednoduché otočky a přistál na zemi s rozkročený mnohama, nejprve pravou ruku a pak i levou zvedl v zavlnění do vzduchu na moment se zdálo, že se vlní on sám a stačil k tomu přesvědčení pouhý jednoduchý a krátký pohyb boky, když se zakláněl, vypadalo to že spadne a on najednou trupem prudce trhl zpět.
Takashi se z ničeho nic otočil, jeho jisté kroky ze sebe vyzařovaly něco jako vztek. Akira to nemohl přesně rozeznat, ale mladík se zjevně cítil rozhořčený a odmítal se na takové divadlo dál koukat.
"Kam jdeš?!" Zavolal za ním, aniž by měl čas vypnout hudbu a vyběhl do šaten, kam si černovlásek zamířil pro pití.
"Hodlám se s tebou dneska začít tohle učit, aby bylo jasno," řekl trochu zmateným tónem, vůbec ne naštvaně. Nebýt té rány do stolu, pomalu by drzoun před ním začal věřit, že se naštvat neumí.
"Nezájem," zavrčel mladík.
"Chováš se jako malej parchant, utři si nudli a mluv se mnou jako chlap, co je ochotnej svoje problémy řešit, jestli se mnou nějaký máš, krom toho, jak mě zoufale nenávidíš," jeho slova se strefovala naprosto přesně do míst, která byla nejchoulostivější.
"Nenenávidím tě! Za to mi zase nestojíš!" Vykřikl podrážděně mladší z nich, přesto že opak byl pravdou. Nemohl ani na chvíli přestat myslet na odpor k tomu člověku.
"Fajn, chápu. Jen mezi náma, to co jsi předvedl není zlý, ale tvůj taneční styl je příliš jednoduchej. Je třeba abys tam zapojil kroky, co jsem ti teď ukázal, rozhodně tím zaujmeš. Mimo to tvoje zaklonění trvá moc dlouhou, chci aby v průběhu toho natáhl jednu ruku směrem k publiku až do něj budeš upřeně a žalostně koukat a pak si ji přitáhl zpět k sobě. To je něco, co ti zajistí kontakt s diváky, budou unešení, zaujatí, spadnou do toho."
"Chm."
"Taki tohle není odpověď!"

"Neoslovuj mě tak," obořil se na něj hned, "jsem rád, že jsi mi to tak krásně naplánoval, děkuji," ironie z něj v té chvíli přímo sršela.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rrepair lFow Rrepair lFow | E-mail | Web | 28. května 2017 v 22:55 | Reagovat

In a nutshell, my plan is to buy land.

2 Took F lFow Took F lFow | E-mail | Web | 15. července 2017 v 11:24 | Reagovat

All of a sudden, he refused to pay.

3 Took F lFow Took F lFow | E-mail | Web | 15. července 2017 v 17:47 | Reagovat

He had to eat his words after her report.

4 Took F lFow Took F lFow | E-mail | Web | 17. července 2017 v 3:24 | Reagovat

We are out of bread, cheese, and sugar.

5 FlossieFub FlossieFub | E-mail | 25. července 2017 v 18:00 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170725

6 Donaldres Donaldres | E-mail | 5. srpna 2017 v 21:06 | Reagovat

Кому нужна скидка на тдску кейтаро keitarotds.ru
- вот промо код R2U7-WFFY-GFAT
Для тех, кто в танке - кейтаро нужен для упрощения работы и увеличения заработка в несколько раз.
Допустим у вас есть свой сайт или страница в соц.сетях, где можно оставить ссылку, по которой будут переходить пользователи.
Но чтобы выжать из всех переходов 100% прибыли, нужно каждой аудитории показывать свою страницу, например мобильных пользователей отправлять на одну страницу, дектоп на другую, пользователей из России на третью, из буржа на четвертую и т.д. Фильтров множество и настроить их можно за пять минут. Но самое главное, можно всех отправлять на одну ссылку, а кейтаро сам распределит кого куда по вашему желанию. Конверт возрастает в 2 раза. Пользуйтесь на здоровье!

7 Avia777si Avia777si | E-mail | 16. srpna 2017 v 20:57 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

купить дешевый авиабилет авиакомпании
авиа официальный сайт дешевые билеты
билеты +на самолет дешево победа
озон авиабилеты купить дешевые
сайт дешевых билетов +на самолет

8 Kinomanres Kinomanres | E-mail | Web | 18. srpna 2017 v 15:57 | Reagovat

Из увиденного вот это http://vlook8.com/space-uid-9432.html. Не понравилось, там на моей страничке.

9 DorogiKRDkt DorogiKRDkt | E-mail | 24. srpna 2017 v 19:40 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в г. Краснодаре и г.Ейск. Решение любого вопроса по Благоустройству Краснодара и края. Быстро

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... 8(861)241 2345
___________________________
благоустройство города новороссийск
благоустройство территории для заказчика
благоустройство дворов ярославль 2016
форма игасн на благоустройство
благоустройство города летний период

10 Avito321En Avito321En | E-mail | 28. září 2017 v 19:39 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Готовы предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

кошелек авито пополнение
кошелек авито как снять
требуют вернуть деньги за товар проданный на авито
развод авито деньги на карту сбербанка
как создавать много аккаунтов на авито

11 SlavaFue SlavaFue | 5. října 2017 v 13:16 | Reagovat

Hello everyone! Lately I have been battling with a lot of personal issues. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well <a href=http://firmgains.com/drugs/can-you-get-high-off-ambien>this</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

12 Dol77larPres Dol77larPres | E-mail | 15. října 2017 v 19:30 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

13 AlysonZrs AlysonZrs | E-mail | Web | 21. října 2017 v 5:43 | Reagovat

https://www.flickr.com/photos/153842732@N04/36802144083

14 BethanyYsj BethanyYsj | E-mail | Web | 25. října 2017 v 2:31 | Reagovat

http://addthismark.com/story.php?title=blog-%E2%80%93-canada-drugs-24

15 BethanyUlh BethanyUlh | 11. listopadu 2017 v 3:49 | Reagovat

Hi everyone! Lately I have been dealing with a lot of personal issues. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well <a href=http://www.thisisyourage.com/story.php?title=buy-levitra-online>click here</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

16 ElvaHqt ElvaHqt | E-mail | 25. prosince 2017 v 20:23 | Reagovat

апрапрапр

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama