Tik Tak

3. ledna 2017 v 14:29 | SasuKe |  Myšlenky
Sedím a poslouchám nesnesytelné tikání hodin. Něco co od dětství nemůžu vystát a uvědomuju si, že těch důvodů je tu vlastně hrozně moc. Nejen nepříjemné vzpomínky, ale především je to zvuk běžícího času. Je to něco co nejde zastavit, často si kladu otázku, proč nemám dálkový ovladač, abych se mohl zarazit v některých momentech, na hodinu, na dvě, napořád...

Zamýšlím se, kolik času už jsem tady strávil. Hodně jsem se zamýšlel o Silvestru, který jsme s něší několikaletou partou trávili opětspolečně na chatě. Nikdo z nás nemůže uvěřit, že mi bylo osmnáct v době, kdy jsme se dali dohromady a začali spolu někam jezdit. Nikdo z nás si topříliš neuvědomuje, protože máme pocit, že jsme se nezměnili, že jsme nevyrostli, pořád se ítíme být dětmi, jednáme jako děti, když na pár dní utečeme mimo čas reality někam, kde se zdá, že se zastavil.
Nikdy to tak nemůže být napořád, uvědomujeme si, že momenty které spolu trávíme jsou tu jen krátce a pokud se do nich chceme ještě někdy vráit, musíme si je pamatovat, uložit do složky "nezapomenutelné" a nalepit velkého zeleného smajlíka, co nám čas od času připomene, že ji máme otevírat.

Podíval jsem se na blog, kam už zdaleka nemůžu chodit tak často jako dříve. Sjel jsem na stránce až úplně dolů a všiml si nápisu "2013". Je to už pár let, co jsem si blog udělal. Když mi došly stránky, na které bych mohl jednotlivé povídky dávat a začal jsem přemýšlet, že je nacpu všechny na jedno místo, někam kde je vždycky najdu. Říkal jsem si, že získat návštěvnost a někoho, kdo bude všechny ty fantasmagorie číst nebude jednoduché. Přece jen je tolik dobrých blogů, kam mohou lidé zavítat. Dnes se tak ohlížím zpět, poslouchám tikání času a říkám si, kolik se za tu dobu změnilo.
Nastupoval jsem tehdy na svou druhou střední školu, počítačová grafika mi nic neříkala, takže mi první design dělal brácha, hezky tématicky. Blogu jsem se nakonec měl dost času věnovat, protože ten rok jsem musel studium přerušit a tak jsem se často ulejval tady. Taky jsem si tehdy myslel, že všechno co potřebuju ke štěstí jsou srazy s kamarádama, cosplayerama, naše povedená parta a něco jako sociální život nebo najít si holku pro mě nikdy nebude. o mi přpomíná skvělý moment, kdy jsem řekl, že bch si mohl nějakou najít a Kyuu i můj bratr se začali hystericky smát, po zhruba třech minutách 'Ytačy' zadržel dech a seriózně prohlásil: "Ne v pohodě, já ti to přeju." Věci se opravdu neuvěřitelně změnily.
Další rok to šlo v celkem klidných kolejích, ten čas na psaní se nějak vždycky našel, pak přišel druhák a z 11 přesmětů jich najednou bylo neskutečných 19. Bylo to horoucí peklo, kdy člověk opravdu nevěděl kam dřív skočit a já sem chodil opravdu šeredně málo, za rok tu nepřibylo skoro nic. Hrozně mě to przelo, protože jsem tím určitě ztratl plno čtenářů a taky vypadl z ducha některých povídek a dopisovat je postupně teď, kdy už se fanfikcím tolik nevěnuj není snadné. To také proto, že i můj styl psaní se za tu dobu změnil. Mohli jste zaznamenat, že loni jsem některé povídky které tu mám od začátku a psal jsem je někdy v patnácti letech upravoval, snažil se odstranit překlepy, pravopisné chyby a i slohové nedostatky. Když přece jen píšete dílovku dva roky, jejíposlední část se od té první může dost lišit. Snažil jsem se jednoduše to tu trochu posunout na lepší úroveň, znovu začít víc psát a oživit to tu. Taky jsem si už udělal nový design sám. Což mě přivádí při vzpomínání až na článek, nad kterým jsem se bavil ještě několik týdnů po jeho vydání. Před vydáním článku o tom, jak by měl blog vypadat jsem původní des trochu upravil, rozházel menu do čtyř barev a přidal létající draky. Trochu mě překvapilo že cca polovině lidí, vyjma tedy těch, kteří už sem chodí třeba dva roky, absolutně nedošlo, ani je nenapadlo, že jsem to udělal záměrně. Troufám si říct že rovných 50% bylo silně pohoršeno tím, jak se článek vůbec neshoduje se vzhledem, co víc opravdu mě rozesmály pokusy cca 20% lidí, kteří hystericky nadávali, jak si můžu dovolit tohle napsat, uráželi mě a vůbec psali věci, které prostě jednoho pobaví. Bylo to krátce po vstupu do autorského klubu a poprvé, co se jeden z mých čláku dostal až na hlavní stránku blogu a na facebook, do té doby jsem nikdy nezažil spam kolem 200 komentářů, jejichž hysterické výkřiky jsemještě podporoval tím, že si jako vůbec neuvědomuju, co se jim nezdá (i když mnohdy to opravdu přeháněli) a čekal až nějaký 180. člověk napíše, že má pocit, že trochu trolím.
Bylo to už pár let co jsem byl na blogu a v té době jsem se nad blogem začal opravdu zamýšlet a přidávat jen hodnotné články. Pokud to porovnám s dobou, kdy jsem ho zakládal a hodil sem nepodstatný článek obsahující jedno video, které jsem zrovna viděl, jsem spokojený s tím jak se spousta věcí za tu dobu změnila. Říkal jsem si, jak u blogu určitě nevydržím, až sem nebude nikdo chodit. Ale překvapivě, oni sem lidé chodí, čtou, baví se a já sem také chodím rád. Můžu se tu podělit o vedlejší výplody své fantazie, je to už pár let a já věřím, že ještě další léta tu vydržím. Nikdy jsem blog nestěhoval a nemám to ani v plánu.

Čas letí, momenty, činy i pocit utíkají. Tady ale ne. Všechno co si sem pěkně uložím do svých složek tu zůstává a já se kdykoli můžu vrátit do časů, kdy jsem psal hloupou šílenou povídkuo Akatsuki. Prožít příběhy znovu a znovu, protože jsou to stále. Zaposlouchat se do skřípotu kol aut, při atonehodě, která se v té samékapitole odehrává znovu pokaždé, když ji někdo otevře. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ремонт холодильников lFow Ремонт холодильников lFow | E-mail | Web | 28. dubna 2017 v 12:57 | Reagovat

I lost his book, but he doesn’t hold it against me.

She washes her hair every other day.

2 Ремонт холодильников lFow Ремонт холодильников lFow | E-mail | Web | 9. května 2017 v 17:22 | Reagovat

What you say makes sense.
That does it!

3 Took F lFow Took F lFow | E-mail | Web | 16. července 2017 v 0:21 | Reagovat

I tried to keep a straight face, but failed.

4 DorothyMuh DorothyMuh | E-mail | 19. července 2017 v 4:50 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170718

5 Donaldres Donaldres | E-mail | 5. srpna 2017 v 13:17 | Reagovat

Кому нужна скидка на тдску кейтаро keitarotds.ru
- вот промо код R2U7-WFFY-GFAT
Для тех, кто в танке - кейтаро нужен для упрощения работы и увеличения заработка в несколько раз.
Допустим у вас есть свой сайт или страница в соц.сетях, где можно оставить ссылку, по которой будут переходить пользователи.
Но чтобы выжать из всех переходов 100% прибыли, нужно каждой аудитории показывать свою страницу, например мобильных пользователей отправлять на одну страницу, дектоп на другую, пользователей из России на третью, из буржа на четвертую и т.д. Фильтров множество и настроить их можно за пять минут. Но самое главное, можно всех отправлять на одну ссылку, а кейтаро сам распределит кого куда по вашему желанию. Конверт возрастает в 2 раза. Пользуйтесь на здоровье!

6 Kinomanres Kinomanres | E-mail | Web | 18. srpna 2017 v 3:46 | Reagovat

Кому как, а я это смотрю http://www.waiwenku.cn/space-uid-8767.html. Можно и лучше, ссыль в профиле.

7 MIATph MIATph | E-mail | Web | 19. října 2017 v 3:46 | Reagovat

http://elsagames.com/profile/patliles543

8 ElvaJhf ElvaJhf | E-mail | 27. prosince 2017 v 1:30 | Reagovat

апрапрапр

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama