Until I will trample down your shadow! 02

26. prosince 2016 v 15:54 | SasuKe |  Until I will trample down your shadow!


Podrážděný mladík rázným tempem mašíroval po chodníku, aby byl rychle co nejdál. Na nohou měl ještě cvičební tenisky, zatím co boty si nesl v ruce a bundu ani nestihl zapnout, jak rychle vypadl ven, aby se nadýchal pro něj netoxického vzduchu, bez jisté osoby.
"Hej, ty," hlas který vyzařoval sebejistotu přehlušil jeho kroky. Otočil se, ohlédl přes rameno a jeho oči se nenávistně zúžili. Ani na moment však nezastavil ani jeden z nich.
"Co chceš?" Prskal, jako by jeho slova byla jedem a klidně mířil domů, protože tenhle chlap ho nemohl ani na vteřinu začít zajímat.
"Mluvit s tebou o nástupu do kvalifikace."

"Nenastoupím," krátká a výstižná odpověď složená z jeho momentálních pocitů.
"O tom chci právě mluvit, proč odmítáš automatickou nominaci, po které touží snad každý, kdo v tomhle tanečním klubu je. Některý chlapy kterým už je dávno přes dvacet ji ještě nikdy nezískali, tobě je osmnáct, nastoupil jsi loni a rovnou se dostal až do semi-finále. Když se na tebe podívám, všechen ten vzdor křičí z tvých ambic, vím, že chceš vyhrát, tak proč odmítáš nastoupit?"
Cítil jeho dech na svých zádech, všechna ta nepříjemná slova mu drásala uši, to jak se nadšeně pletl do věcí, po kterých mu nic nebylo. Nebyla to jeho starost. On má své místo, tak ať si i s ním táhne k čertu!
"Soutěže v dospělé sezóně jsou na jiné úrovni než dorost," odsekl černovlásek, nechápajíc, proč se tu s ním vůbec vybavuje.
"Chceš snad říct, že na to nemáš? Po tom co jsi se dostal do semi-finále na první pokus?" Nerozuměl. Skutečně nerozuměl tomuhle přístupu. Na tom klukovi nabyla vidět ani známka pochybností o sobě samém. Pochyboval snad uvnitř?
Konečně zastavil.
"Neřekl jsem, že na to nemám. Jen odmítám shazovat sám sebe tím, že se budu snažit pokořit lidi, kteří mi nesahají ani po kolena!" Otočil se rázně k tmu dotěrovi a bez okolků se na něj uprostřed tmavé, lampami osvětlené ulice rozkřikl. "Pochopil jsem, že nemám šanci a je to tak jen proto, že se odmítám vzdát svojí osobitosti, klesnout na stejnou komercionální úroveň jako ty, prodat sám sebe a svůj talent za jistotu ve vítězství! To je přesně to co se ti povedlo, to je celý tvůj úspěch, tvoje taneční kroky vypadají jako strojená a složitě připravovaná maškaráda, jejímž jediným cílem je zapůsobit," pohrdavě si odplivl na zem a ruce ani na moment nevyndal z kapes, "netušíš co tančíš a proč, pomalu jako bys ani nebyl na tom podiu, duchem jsi někde daleko odtud, jako bys sledoval sám sebe a své 'dokonalé' nacvičené kreace! Mohl bys je tančit na kteroukoli skladbu, aniž bys ji předem slyšel, protože přesně tak působí, jako hromada předem naplánovaných, dokonalých pohybů, aniž bys jediný z nich cítil!" Nadechl se studeného vzduchu, v jeho očích se odrážely jiskry, "uráží mě tančit na stejných parketách jako ty. Proto nenastoupím."
Otočil a vypadal, že má v plánu zmizet, co nejrychleji je to možné. Jako by ho dráždila už jen přítomnost a aura toho muže.
Akira překvapeně stál s pootevřenou pusou, sledoval ho, pomalu víc a víc chápal, nebylo to předstírané opovržení, nebylo to ani zakrývání vlastních nedostatků a chybějící sebejistoty. Šlo o čirou, neskrývanou a skutečnou nenávist. Nebyl jako ostatní, ani se nesnažil tvářit že je. Neuznával ho, vážně pohrdal každým vítězstvím rudovlasého krále.
"Pak mi dokaž, jak špatný opravdu jsem," ozval se rázně, ale chlapec mizející v dáli přesto, že ho slyšel, neřekl ani jediné slovo. Jeho modré oči mohly jen šokovaně sledovat jak odchází.

Druhého dne odpoledne slunce jasně svítilo, kolem hřiště před tělocvičnou poletoval páreček ptáků a ani bledý černovlásek se zachmuřeným obličejem je neodradil od šveholení. Byl jedním z mála kdo mohl chodit do tělocvičny i mimo dobu tréninků, za ty roky už věděl, kam se schovávají klíče a měl to i nepřímo povolené. Jaké ovšem bylo jeho překvapení, když zjistil, že dveře jsou dnes dokořán otevřené. V první chvíli si pomyslel, že je to nejspíš uklízečka, ale krve by se v něm nedořezal, když se ve dveřích objevil vysoký, šlachovitý, rudovlasý muž se zářivým úsměvem. Pomalu jako nejhorší noční můra pronásledoval chlapcovi kroky.
Ten okamžitě změnil směr chůze a vytočený na nejvyšší míru zamířil k hřišti.
"Hej! Hej počkej!" Volal za ním Akira a rychle se k Takashimu rozběhl, než mu zase zmizí z dohledu. Jen co se dotkl jeho ramene, dočkal se nenávistného pohledu a vzteklého odstrčení.
"Myslel jsem, že už dávno do Heartbreakeru nepatříš, takže nechápu, proč sem jakožto několik let bývalý člen stále lezeš sólisto!"
"To že jsem klub oficiálně opustil neznamená, že bych k němu necítil žádné pouto, jen už se neúčastním společných tréninků," začal vysvětlovat, jako by mu nedošlo, že to byla jen bezduchá výčitka bez potřeby objasnění.
"Pochopitelně, někdo kdo si může dovolit mít tělocvičnu pod barákem to nemá zapotřebí. Proto nechápu, proč stále lezeš do té MOJÍ!" Odfrkl si naštvaně, ještě nikdy s ním snad neprohodil ani slovo, protože takovou představou pohrdal, ale za poslední dva dny byl nucen s ním komunikovat víc, než by chtěl.
"Čekal jsme na tebe," obeznámil ho staří, jako by to byla samozřejmost.
"Super, tak si se dočkal a já zase jdu," odstrčil ho chlapec.
"Takashi před čím utíkáš, chci si jen promluvit," zasmál se rudovlasý a to už byla absolutně poslední kapka, aby mladíka naštval k nepříčetnosti.
"Domluvili jsme včera!"
"Zdá se že opravdu nenávidíš všechno co dělám, pochopil jsem. Pak mě přesvědč, že jsem tak špatný, jak tvrdíš, poraz mě, když chceš tak moc vyhrát."
"Blbost! Nemůžu je nikdy porazit, když se nedostanu do finále se složitou krokovou choreografií, za kterou by byl dostatek bodů, jako to děláš ty," div ho od sebe při těch slovech s odporem o kus neodstrčil, "nemá to nejmenší smysl, moje kroky nikdy nepovede rozum, ale hudba!" Obhájil ostře svůj taneční styl, na který byl patřičně hrdý a rozhodně mu nepřipadalo fér, že za pouhé hopsání po podiu bez použití srdce může člověk snáze získat dostatek bodů, než za opravdový tanec.
"To ti nikdo nebere, jestli si vážně myslíš, že to jak tančím je zlé, mám návrh," naklonil se k němu tak, že si mohl svoje čelo opřít o jeho, i když byl skoro o půl hlavy vyšší, "pomůžu ti trénovat, dostat se do finále a tam mě poraz tím nejlepším co umíš. Jestli to dokážeš, odstoupím a přestanu soutěžit," usmál se na něj muž laškovně.
Jeho hlavním cílem v tuhle chvíli bylo donutit toho kluka znovu soutěžit se vší tou vervou, kterou v sobě měl, protože z něj cítil neuvěřitelný talent. Viděl v něm aroganci, sebejistotu, chuť jít plně za tím co chce celým srdcem a to bylo něco, co mu dávalo šanci proti všem ostatním, i když ji neviděl a měl pocit, že šance je něco, pro co se člověk musí zaprodat. Akirovi se muselo něco nechat, poznal talent a nedokázal se koukat, jak ho někdo zahazuje či marní.
"Nechat si pomáhat od tebe?" Tentokrát v tom nebyl výsměch, byla to pouze nesouhlasná myšlenka vyslovená nahlas.
"Přesně tak, jediné co ti oproti těm, kteří se dostali do finále chybí, jsou zkušennosti. Můžu ti je dát, můžu ti pomoct… Ale chci v tobě za to vidět rovnocenného soupeře."
"To se nemůže stát, řekl jsem ti to, jsem mnohem lepší tanečník, než ty. Dostaň mě do finále, zajisti mi dostatek bodů, pokud se chceš vzdát jubilejní výhry," nemohl na jeho nabídku odpovědět přímo, nikdy by ji nepřijal s pokorou, jednoduše se nebál dát mu najevo, že ho vidí jen jako idiota, kterého má v úmyslu rozdrtit a za jeho pomoc s ním nebude mít nejmenší slitování.
"Fajn, tak to platí," pocuchal mu nepříjemně vlasy šampion a vracel se zpět k tělocvičně, aniž by se domluvili na něčem dalším.

Když večer Takashi postával pod teplou sprchou, přemýšlel. Porazit Kurosawa Akiru, vzít mu titul, spolupracovat s ním, aby se dostal do finále.
"Kraviny!" Vypnul sprchu. Neuměl si ani v nejmenším představit, že ten chlap mu poradí něco, co by mu opravdu bylo platné, vůbec mu bylo proti srsti poslouchat rady od někoho, jako je on. Proč za ním přišel a proč mu chce vůbec pomáhat? Někomu kdo ho nenávidí, přece mu jasně řekl, co si o jeho tanci myslí.
"Zaostalý imbecil, myslí si že ho nemůžu porazit, nebo co?! Chce ze mě mít srandu a přede všemi mě ztrapnit, proto mě tak pěkně zve na šampionát?!"

Zatím Akira nakráčel do chabě osvětlené tělocvičny, vlasy si drhnul ručníkem, jelikož měl za sebou sprchu a uvnitř na něj čekal předseda klubu Heartbreaker.
"Akira! Tak co, jak to dopadlo?" Starostlivě se zajímal, jestli jeho oblíbený svěřenec mluvil s tím neotesaným uličníkem.
"Nastoupí."
V očích muže se zrcadlila fascinace, překvapení a uznání.
"Řekl ti… řekl že nastoupí?!" Nemohl uvěřit, že právě Akira, ke kterému ten prevít choval největší odpor a nestyděl se to dávat najevo, i když moc dobře věděl, že devítinásobný vítěz japonské federace je jejich hlavním sponzorem a vždy se ke všem chová velmi pěkně.
"Musíte trochu víc důvěřovat mému šarmu strýčku," zasmál se, projel rukou své rudé vlasy, stiskl tlačítko na magnetofonu a několika kroky s výskokem a otočkou se rozběhl po tělocvičně a otočený přistál čelem k předsedovi v úklonu.

"Věřte mi, on nejen nastoupí, ale letos i vyhraje," usmál se šibalsky s mrknutím jeho jasně modrých očí.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Marshmallow Marshmallow | 26. prosince 2016 v 19:03 | Reagovat

Oba dva díly jsou naprosto úžasné a propracované,  a já se moc moc moccccc těším na postupné odhalování a bližší poznávání těch skvělých charakterů ^^^

2 SasuKe SasuKe | Web | 26. prosince 2016 v 22:52 | Reagovat

[1]: Máš na co!

3 Aki Aki | E-mail | Web | 15. března 2017 v 20:53 | Reagovat

Bomba, perfektný dielik. Takashi sa mi páči čoraz viacej.Som zvedavá, ako bude prebiehať ich spoločný tréning.:D

4 Ремонт холодильников lFow Ремонт холодильников lFow | E-mail | Web | 28. dubna 2017 v 12:40 | Reagovat

Stop arguing with me, we’re in the same boat and should help each other.

Fresh air and exercise will do you good.

5 Ремонт холодильников lFow Ремонт холодильников lFow | E-mail | Web | 9. května 2017 v 17:08 | Reagovat

They lost my job application. Just my luck!
Cheer up!

6 DorothyMuh DorothyMuh | E-mail | 18. července 2017 v 20:59 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170718

7 DorothyMuh DorothyMuh | E-mail | 19. července 2017 v 2:35 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170718

8 RogerWet RogerWet | E-mail | Web | 25. července 2017 v 12:52 | Reagovat

Dissertation Writing Service - EssayErudite.com

Our https://essayerudite.com/dissertation-writing-service/ provides a full-scale writing assistance accessible online 24/7.
Apart from many other writing companies, we are rather picky when forming a professional staff of experts.
Moreover, we try to make our every customer feel safe and pleased with the service.

9 Davidsquap Davidsquap | E-mail | 29. července 2017 v 15:24 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиУдалить свои данные из поисковых систем Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

10 MariaDew MariaDew | E-mail | Web | 2. srpna 2017 v 0:43 | Reagovat

Мечтаете как-то разнообразить вашу сексуальную жизнь? Добиться новых ощущений помогут эротические товары

Один из самых популярных способов достигнуть сильных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью достаточно проcто добиться стимуляции особо чувствительных зон. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своей второй половине. Это упрочит вашу эмоциональную и физическую связь и позволит стать более раскованными и открытыми друг с другом.</p>
Также среди интим-товаров распространены наручники, эрекционные кольца, стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь эксперементировать с разными вариантами, и вы точно сможете найти то, что понравится вам и партнеру.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>, и остальные игрушки для взрослых можно в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

11 DannyTreab DannyTreab | E-mail | Web | 12. srpna 2017 v 12:58 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

12 Avia777si Avia777si | E-mail | 16. srpna 2017 v 15:50 | Reagovat

[b]Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.[/b] по МИРУ - 50%| [b]Телеграмм @AviaRussia[/b] только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

купить авиабилеты онлайн дешево ржд туту
купить авиабилеты дешево аэрофлот официальный сайт туту
авиабилеты дешево онлайн цены
авиабилеты онлайн дешево
дешевые авиабилеты акции

13 MariaDew MariaDew | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 2:19 | Reagovat

Хотите разнообразить сексуальную жизнь? Добиться совершенно новых ощущений позволят игрушки для взрослых

Один из самых распространенных способов достигнуть невероятных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью легко добиться дополнительной симуляции чувствительных зон и точек. Только не пользуйтесь им в одиночку, доверьтесь своему любимому. Это упрочит вашу эмоциональную связь и поможет стать более раскованными и открытыми друг с другом.</p>
Также среди интим-товаров распространены наручники, эрекционные кольца, смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь эксперементировать с разными вариантами, и вы скоро сможете отыскать то, что придется по вкусу вам обоим.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, фаллоиммитаторы, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>, и прочие <a href="https://afroditalove.ru/">секс-игрушки</a> можно в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

14 BethanyGqc BethanyGqc | E-mail | Web | 7. října 2017 v 5:59 | Reagovat

http://www.akonter.com/story/buy-valium-online-without-prescription/

15 AlysonUsk AlysonUsk | E-mail | Web | 11. října 2017 v 3:35 | Reagovat

https://www.smore.com/0w64q-ambien-for-sale

16 Dol77larPres Dol77larPres | E-mail | 15. října 2017 v 18:42 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

17 BethanyQee BethanyQee | E-mail | Web | 25. října 2017 v 6:25 | Reagovat

https://makeameme.org/meme/buy-accutane-online

18 BethanyMwe BethanyMwe | 11. listopadu 2017 v 4:54 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a very bad experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random subjects and cried about his wakefulness. I totally told him to <a href=http://www.thisisyourage.com/story.php?title=about-the-canadian-pharmacy>site</a> and deal with it.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama