Until I will trample down your shadow! 01

26. prosince 2016 v 2:42 | SasuKe |  Until I will trample down your shadow!


"Nemůžeš to chápat, protože si to nepamatuješ. Bylo ti tehdy asi dvanáct, když jsem přišel na zkoušku. Stál jsi úplně vzadu a nepřestal cvičit, ani když ostatní dávno stáli kolem mě a já na vás mluvil. Celou lekci jsi tam stál a ignoroval mě, když jsem za tebou pak přišel, v očích jsi měl jiskřičky a řekl jsi mi něco, co nešlo zapomenout..."Hudba pomalu utichla, fialovomodrá světla na podiu zmizela a místo toho se rozsvítilo klasické osvětlení sálu. Skupinka mladých asiatek se po úklonu odporoučela z arény uprostřed níž stálo obří podium a nahoru se vrátil moderátor.
"Po krátké přestávce nás čeká vyhlášení strhujících výsledků finále," dával hlas majestátně najevo, že se blíží hlavní událost večera.
Tentokrát si světla vybrala za svůj cíl lavici, kde sedělo sedm nejlepších reprezentantů země, všichni se ve svých barevných kostýmech nadšeně usmívali a mávali do kamer. Zabralo jen několik krátkých chvil oznámit jména dvou bezvýznamných umístěných, než se muž s mikrofonem dostal k tomu, na co tu všichni čekali. Atmosféra houstla a publikum tichlo.
"A vítězem který se umístil na první příčce se stává muž, jehož šarm zakrývá jeho skutečný věk. Náš devítinásobný šampion, Kurosawa Akira."
Zatím co na obrazovkách všude na stadionu naskákaly vítězné záběry ze šampionátu spolu s informací, že reprezentuje Tokiyo a je mu třicet dva let. Muž s úhledně sčesanými rudými vlasy, které ovšem při vystoupení hořely jako oheň vstal s klidem a usmál se pro kamery. Pak ještě před odchodem na podium se ohlédl do zadních řad, kde seděli účastníci semi-finále. Nemohl si všimnout z krajní židle vstávajícího vzteklého černovláska, který snad čekal jen, aby si potvrdil, že tam opravdu naskočí jeho jméno.
"Takashi, kam jdeš?" Sykl po něm podobně starý chlapec sedící hned vedle.
"Odcházím."
Klidný pohled rozvážného lva se ani na moment nezměnil, jako každý rok si král svým sebejistým krokem došel pro cenu, kterou všem připomněl jejich pokoru.
"Řekněte nám, podle čeho jste naplánoval letošní..." Pokládali mu známé otázky a na všech televizích včetně haly vysílali jeho tvář, jako by nikdo nesměl přehlédnout takový úspěch.
"Máme za rok očekávat jubilejní desáté vítěství?"
Černovlasý chlapec procházející kolem obrazovky u vchodu v kožené bundě a vláčející za sebou kufr na kolečkách se na moment zastavil, jako by jej tahle jediná informace zajímala.
Chvíle ticha a klid ve tváři vítěze, který nenaznačoval o čem právě přemýšlí.
"To záleží na okolnostech, ovšem můžete to očekávat," usmál se sympaticky a sklo se roztříštilo na milion kousků.
"Murano!" Ozval se rozhořčený hlas prezidenta klubu Heartbreaker.
Rozhořčený pohled šedých očí se střetl s očima onoho muže. Ten se už ani nepozastavoval nad ničením veřejného majetku, jako spíš nad absolutním postrádáním nějakého vychování.
"Snad odjíždíme společně!" Připomněl mu, že pravidla se dodržují.
"Nebudu s ním sedět v jednom autě."
"Ať chceš nebo ne, jako bývalý člen už spoustu let Akira sponzoruje a reprezentuje náš klub, to auto je jeho, takže nemáš moc na vybranou!"
"Vezmu si taxi," odpověděl klidně a vyšel ven do chladného večera.

Od Národního šampionátu uběhl přesně měsíc. Mužská tělocvična byla právě plná, všichni se rozehřívali a jeden z nejmladších stál vzadu u kruhů. Základní protahování měl dávno za sebou a uvolňovat se byla pro něj ztráta času, proto se zhoupl a vyšvihl do poloviční stojky, po které se místo plného otočení vrátil zpět na špičky. Nedalo se říct, že by měl dnes v plánu trénovat, spíš se tak porůznu rozehříval a hledal něco na čem se může vybít. Trvalo to tak už pár týdnů, ale dnešek byl horší. Předchozího večera oznámili vítěze Světového šampionátu, kterým se poprvé stal urosawa Akira.
Černovlásek si nemohl přestat kousat krvavý ret. Opovrhoval tím mužem, jeho kroky byly složitým matematickým propočtem možnosti získaných bodů, jeho pohyby přesně naučenou choreografií, kterou by snad zatančil zcela stejně, i kdyby mu pustili špatnou hudbu. V pohledech které kolem házel se odrážel jen chtíč a skutečný umělec nemohl uvěřit takové šarádě. Takashi se za umělce považoval a proto hluboce opovrhoval někým, kdo dle jeho slov tančil tělem, ne srdcem.
"Prosím vás všechny o pozornost," předseda klubu vcházel do sálu, následován jistým krokem, stříbrně poseté sako a ladící kalhoty poutaly pozornost, rudá hříva jako by hořela. Lev se vrátil do džungle.
Takashi zbledl a krve by se v něm nedořezal.
"Přijel rovnou ze šampionátu?! Vypadá jako by se od včera ani nepřevlékl! Tse..."
Jeho myšlenky přehlušil jásot a křik Akirova jména.
"Náš nejlepší tanečník je tady!"
"Přijel jsem rovnou jak to šlo," usmíval se sladce, rukou si prohraboval vlasy a rozpačitě se smál.
"Dnes by se nemělo trénovat, ale slavit!" Poplácal ho předseda za hlasitého jásotu všech ostatních mužů i chlapců. "Ovšem jelikož za týden se odevzdávají přihlášky pro novou sezónu, potřebuji dnes vybrat, kdo nastoupí do reprezentace," oddech si a ukazováčkem protřel nos, i když to byla spíš formalita. "Pochopitelně budeme všichni souhlasit s naším každoročním favoritem," podíval se s úsměvem na Akiru, "no a po několikanásobném vítězství v dorostu a letošní úspěšné kvalifikaci do semi-finále bych znovu navrhl jako druhého Takashiho, pokud nikdo nic nemá? Na náhradník se pak přihl-"
"Nemám zájem," ozvalo se pohrdavě přes celou tělocvičnu.
Všichni se za hlasitého šumu otočili a směřovali pohledy na drzého, sebestředého černovláska, který si pozornost náležitě užil a saltem seskočil z kruhů.
"Nebudu se účastnit reprezentace," odsekl lhostejně, sebral z lavičky pití a tyrkysový ručník, který si přehodil přes rameno, zatím co procházel podél tělocvičny dopředu za předsedou. "V soutěžích končím," oznámil mu s klidem a prošel kolem, aniž by jediným pohledem zavadil o rudovláska,, který mu pil krev.
Ten za ním jen překvapeně koukal.
"Murano, vrať se! To nemyslíš… Hned se vrať, promluvíme si!" Volal za ním středně vysoký, zavalitější muž, ale nedočkal se jediného pohledu. Když v tom mu na rameni přistála čísi ruka.
"Počítejte se mnou a promluvím i s ním," uklidňujícím tónem pronesl miláček Japonska a vlídným úsměvem ho přesvědčoval, že vše vyřeší, "počítejte se mnou a dejte mi čas přesvědčit i jeho."
"Musím příští týden odevzdat přihlášku, je mi líto, budeme muset zvolit někoho, kdo-"
"Žádám vás o dva dny," odpověděl nekompromisně a předseda věděl, že on je muž, kterému se žádost neodmítá.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 26. prosince 2016 v 10:16 | Reagovat

Paráda! Máš opravdu talent...

2 SasuKe SasuKe | Web | 26. prosince 2016 v 15:56 | Reagovat

[1]: Moc ti děkuju.

3 Aki Aki | E-mail | Web | 15. března 2017 v 20:43 | Reagovat

No po dlhej dobe sem kuknem a nestačím sa diviť, koľko si toho pridal. A k tomu ešte novú poviedku. Začiatok je veľmi skvelý a námet je tiež úžasný. Som zvedavá čo bude nasledovať.

4 Rrepair lFow Rrepair lFow | E-mail | Web | 28. května 2017 v 22:56 | Reagovat

He got carried away with opening a store and lost most of his money.

5 Mossi N lFow Mossi N lFow | E-mail | Web | 18. června 2017 v 13:11 | Reagovat

I bent over backwards to help her.

6 Took F lFow Took F lFow | E-mail | Web | 15. července 2017 v 11:28 | Reagovat

He meant well, but it turned out that he spoiled a couple of things for me.

7 Took F lFow Took F lFow | E-mail | Web | 17. července 2017 v 3:26 | Reagovat

He doesn’t know French at all. I don’t like it at all.

8 Davidsquap Davidsquap | E-mail | 29. července 2017 v 15:24 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетикак удалить информацию о себе  Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

9 AaauceCheve AaauceCheve | E-mail | Web | 4. srpna 2017 v 17:41 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

10 Donaldres Donaldres | E-mail | 10. srpna 2017 v 23:17 | Reagovat

Кому нужна скидка на тдску кейтаро keitarotds.ru
- вот промо код R2U7-WFFY-GFAT
Для тех, кто в танке - кейтаро нужен для упрощения работы и увеличения заработка в несколько раз.
Допустим у вас есть свой сайт или страница в соц.сетях, где можно оставить ссылку, по которой будут переходить пользователи.
Но чтобы выжать из всех переходов 100% прибыли, нужно каждой аудитории показывать свою страницу, например мобильных пользователей отправлять на одну страницу, дектоп на другую, пользователей из России на третью, из буржа на четвертую и т.д. Фильтров множество и настроить их можно за пять минут. Но самое главное, можно всех отправлять на одну ссылку, а кейтаро сам распределит кого куда по вашему желанию. Конверт возрастает в 2 раза. Пользуйтесь на здоровье!

11 AlysonVyg AlysonVyg | E-mail | Web | 18. října 2017 v 3:10 | Reagovat

https://issuu.com/jamesjack6/stacks/9770d5b3f92740e19a35e0350730ffe3

12 BethanyDrj BethanyDrj | E-mail | Web | 25. října 2017 v 4:19 | Reagovat

https://500px.com/vanessacatherine419/about

13 AlysonUic AlysonUic | E-mail | Web | 29. října 2017 v 2:04 | Reagovat

https://youtu.be/gdcAZsjvFPY

14 BethanyBjc BethanyBjc | 15. listopadu 2017 v 6:23 | Reagovat

Oh God. I don't know what to do as I have Lots of work to do next week summer. Plus the university exams are close, it will be a hell. I am already being anxious maybe I should <a href=https://issuu.com/radamelfalcao4/docs/buy-klonopin-online>source</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

15 ElvaSxi ElvaSxi | E-mail | 27. prosince 2017 v 2:14 | Reagovat

апрапрапр

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama