Od hologramu po jednorožce TS3

22. dubna 2016 v 15:33 | Sasuke |  Recenze
Omlouvám se, že jsem se tu tenhle týden ukázal méně, ale konec roku je hektický. Pro dnešek tu pro vás mám článek, u kterého se asi pobavíte vzhledem k obrázkům, co se mi podařilo pořídit.
Zhruba někdy před dvěma roky se mi poprvé dostalo do rukou Sims 3. V té době jsem byl velice skeptický, protože se mi vůbec nelíbila grafika a teda do teď se musím držet toho, že ve dvojce se mi zdála hezčí. Každopádně nakonec jde každému víc o hratelnost než o vzhled, což je důvod, proč teď dávám přednost trojce. Občas je to uxusní oddech, když se můžu ponořit do téhle hry, které má už nespočet možností a to nevím, co všechno teda umí čtyřka. Jako simulátor života je trojka daleko promakanější než předchozí díl, ať už jde o stavbu nábytku nebo barvení vlasů, navrhování oblečení či reakce simíků na podněty. Všechno máte jednoduše do detailu ropracované. Trojku hraju chvíli, ale co se mi na ní zdá naprosto perfektní je třeba možnost nastavit si stárnutí simíků. To je podle mého celkem pecka. Když chcete mít teenagera déle, jednoduše to trochu protáhnete. Co mě ale na druhou stranu dost rozčiluje je, že můžete mít ve městě jednu rodinku? Protože prostě město žije i bez vás a takže ostatní simíci se kterými momentálně v domácnosti nehrajete hrají sami. Tudíž si pak dělají co chtějí a prostě nemáte šanci je ovládat/řídit jejich život. Je to trochu škoda, byl jsem zvyklý postavit si celé městečko postupem času, takhle se to všechno začně komplikuje.


Co autoři opravdu vychytali jak můžete vidět, jsou živly v ročních obdobích, efekt to má pěkný a zvuk je geniální, když je například bouřka. Velkou inovací jsou třeba festivaly. To klobouk dolů, ty za to stojí! Popřípadě věci jako koledování s dýněmi, Vánoce a já nevím co všechno to ještě obsahuje, mám teprve výzrobu domu, každopádně musím říct, že o je něco co vás do ročního období vtáhne úplně jinak, než když vám venku jen sněží nebo padá listí. Můžete jít na festival, kde na vás pokaždé čeká něco pěkně tématického, přikládám obrázek z podzimního, kde je strašidelný hrad.


Věc kterou já osobně jsem hodně uvítal byli koně, do dvojky se museli stahovat a mě to nikdy nešlo, takže mám radost, že trojka už je v tomhle o něco dál. Stejně tak divocí koně nebo jeleni, kteří mi občas proběhnou kolem domu jsou zábavní. pomalu se dostáváme k jedné zajímavosti, kterou chci zmínit a tou jsou jednorožci. Vůbec jsem o jejich existenci nevěděl, než jsem včera ve městě náhodně narazil na duhu. Tedy v současní chvíli vlastním jednorožce protože - ano, dá se chytit! Není to teda jednoduché, protože se s ním musíte dostatečně sptřátelit, no a... ono to moc nejde, kdo hrál dvojku ví, jak "jednoduché" je spřátelit se s vlky. Já jsem na to použil jeden cheat, abych byl upříný, normálně nechaetuju, sice znám dodnes všechny klávesové zkratky a chaety nazpaměť, ale upřímně, ono to není žádná pegrace, když s tma nahážete všechno co chcete a nemusíte se snažit. Hlavně chaety na peníze jsou zlo, navíc podle mě nejsou potřeba. Co občas používám je cheat na dvojčata a slyšel jsem že ve trojce jsou i trojčata, každopádně jsem na to zatím viděl spíš návody než cheat, takže až vyzkouším, určitě dám vědět. Abych se vráti zpět k tomu jednorožci... Použil jsem tedy chaet, protože přece jen, když vám ten kůň zdrhne, už mu asi nezavoláte jako budoucímu boyfriendovi. V současné chvíli jse tedy hrdým vlastníkem růžového jednorožce (že jsou jen bílí a černí, to je kec) no a popravdě je s ním sranda. Ono totiž umí libovoně zapalovat a hasit věci, takže vám tam jen tak nevznikne požár, teda pokud ho nenaštvete. Další zajímavostí je, že jednorožci žijí 100 dní když jsou dospělí, než mi zestárne teda asi ještě potrvá, takže, vám zatím neřeknu jak dlouho jsou staří a taky nevím, jeslti mi půjde skřížit z koněm, abych se zmíjnil o hříbatech. :D


Další věc, která je celkem sranda jsou úplňky, ty mám opravdu rád, teda měl jsem je rád, než jsem si rozehrál tuhle rodinku, kde se mi kolem baráku spawnujou zombieci. U sousedů naprotimýmu domečku navíc bydlí vlkodlak, takžemám o legraci postaráno, co se mí líbí obzvlášť, jsou ty vyšinuté výrazy různě poznamenaných simíků, které působí až děsivě, když se najednou kolem toho úplňku vyrojí v ulicích. I když je pravda, že zombie jsou celkem nechutní.Víte co byla legrace? Hraju tak v klidu a říkám si: "Minule tu byli zombie, tak teď tu snad žádnej nebude, když vyjdu před dům." No tak tak vyjdu, protože potřebuju, aby si jenom došla pro kolo a odjela a víte co? Dojde na kraj chodníku a tam taková pěkná polírní záře. Tak si říkám co to asi bude, upíři, vlkodlasi ani zombie se neteleportujou, takže čarodějnice nebo víla...? Teda pokus se sem neportí Yetti.


Pochopitelně se lekla, když si všimla, co se za ní objevilo, ale uznejte, vypadá to hezky, ne?


A o chvíli později, kdy čekám, že malá uvidí vílu...


Zjišťuju, že zombieci se naučili teleportovat. Sladký. Tak jsem se pobavil, Taira sedla na kolo a jela pryč, pochopitelně s životním traumatem, že na ni tohle vyskočilo. co víc, i když mi teda bylo tvrzeno, že zombie nemůžou svévolně útočit, tak se mi to stalo, portl se před barák a rozběhl k jednomu ze simíků, kterému se tam objevilo "útok zombie" no na to bych řekl asi tolik, že pomáhá to škrtnout. :'D Na druhou stranu těžko uhlídáte všechny simíky, jestli na ně někdo zrovna neútočí, tak je lepší nepouštět je moc ven. Ani nevím, jak se toho svinstva ve trojce zbavuje. O zombieky jsem se nikdy nezajímal, moc mě nelákají, mám radši upíry a vlkodlaky, popřípadě duchy s těmi je legrace, jednou jsem měl ducha co měl strach z duchů a celkově z lidí, takovýho introverta... Vlastně měl strach skoro ze všeho. :'D

Cotý hře teda vytákám je otřesná doba načítání, když máte všechny dodatky a chcete si vytvořit nov město nebo třeb jít do budoucnosti. To mě nějak baví o to míň, že všechno cco je v budoucnosti se dá koupit i do normálního města. Uchvátili mě roboti, jednoho mám, je celkem sympatickej a ani se něj nestarám postará se o sebe sám a naprosto největší dojem na mě udělaly ty malý hologramy, co můžete mít jako kamaráda. To je celkem pecka.No a finálem všeho přihazuju něco vtipného, co se mi tak mimochodem podařilo různě vyfotit.


Tohle mi strašilo za oknem celou noc.


Tohle je Keito. A je emař. Obvykle je dost divný a asociální. Společenskost mu v přítomnosti jiných simíků naopak klesá. Buď jako Keito.


Jeho mladší sestry, ta zrzka to je Hotaru a blondýnka Taira. Hotaru ráda chodí do školy, protože se tam nikdy neučí a má špatné známky.


Momentka jejich mámy a v rohu lze vidět i kousek táty.Kazišukující zombie.Taira možná trpí nějakým sourozeneckým komplexem, protože fakt nemusí Keitova kluka a dost často mukouká na dveře pokoje, když jsou uvnitř.
Tady už jsou jeho ségry starší.


Tohle je momentka ze dvojky, která myslím komentář nepotřebuje.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Marshmallow Marshmallow | 22. dubna 2016 v 15:46 | Reagovat

Takjo, tenhle článek mě vážně dostal, hlavně teda příběh se zombíkama, jsou asi fakt úplně všude a z vlastní zkušenosti vím, že zbavit se jich je v podstatě nemožný...:D jinak si zachytil super momentky (viz ta poslední z dvojky :D), máš velmi zajímavou rodinku a hrozně moc ti závidím toho jednorožce Q_Q !

2 SasuKe SasuKe | Web | 22. dubna 2016 v 15:55 | Reagovat

[1]: No ten jednorožec byl vtipnej, ještě víc mě zabila dnešní hláška: "Smaragd a 006 už nejsou přátelé, nedivte se, když svým kamarádům ani nezavoláte." Me: "Smaragd...je kůň. Nemůže nikomu volat. -_-"

3 Kyuu Kyuu | 22. dubna 2016 v 15:56 | Reagovat

Dobře, dobře, hodně jsi mě článkem pobavil. :D Líbí se mi, jak jsi mi okomentoval Hotaru... :DDD Ona je celkově taková celkem hrozná, když si vezmu, jak jsi mi dneska říkal, že uspořádala mejdan a pak ti to napsalo, že rodiče budou doma za hodinu a měl bys uklidit dům - "Hodně štěstí, Tairo!" :D ideální sestra...
A ta poslední fotka je naprosto boží, k tý asi není co dodat! :D

4 Kirai Kirai | Web | 23. dubna 2016 v 10:50 | Reagovat

Ahoj!
Založila jsem stránku o anime povídkách a hledám adminy. Pokud máš zájem, nebo znáš někoho, kdo nemá vlastní blog a píše povídky, budu jedině ráda, když se někdo přihlásí! Info http://our-anime-stories.blog.cz/1604/zdravim
S pozdravem Kirai :)

5 Aki Aki | E-mail | Web | 2. května 2016 v 11:11 | Reagovat

Pri čítaní čo sa mi zdalo dosť poučné ,aj som sa trošku zabavila , hlavne že si čakal vílu a voala ono sa z tej žiari vykľul napokon zombík.:D Sims 3 vyzerá na fakt dobrú hru, ktorá ma fakticky zaujala .

6 alisa44 alisa44 | Web | 23. května 2016 v 19:11 | Reagovat

Naaah! xD díky tomuhle článku mám chuť si zahrát, ale musela jsem resetovat celý počítač a o základní hru jsem přišla... >_< (ano, když nemáš základní cédéčko, jsou potom dodatky k ničemu... xD)
A co mě zaujalo nejvíc....hm....yaoi? <3 xD :3

7 SasuKe SasuKe | Web | 12. června 2016 v 13:24 | Reagovat

[5]: Je to opravdu zábavná hra, měla bys jí vyzkoušet, protože trojka už má obrovské možnosti a člověk se u toho nenudí, i když já se nenudím ani u dvojky a to jí hraju od jedenácti let.

[6]: Ano, ve trojce  už si  můžeš udělat i homosexuální páry. Yaoistky nejspíš ocení, no... Sám jsem vyzkoušel a funguje to tam fakt překvapivě. Je pravda, že ta základovka naštve no.

8 Ремонт холодильников lFow Ремонт холодильников lFow | E-mail | Web | 28. dubna 2017 v 14:03 | Reagovat

I almost told her, but bit my tongue.

If it’s all the same to you, let’s start at two.

9 Ремонт холодильников lFow Ремонт холодильников lFow | E-mail | Web | 9. května 2017 v 18:20 | Reagovat

She was beside herself with worry / with grief.
It's not the end of the world!

10 Mossi N lFow Mossi N lFow | E-mail | Web | 17. června 2017 v 3:33 | Reagovat

It slipped my mind what she asked me.

11 Mossi N lFow Mossi N lFow | E-mail | Web | 18. června 2017 v 17:37 | Reagovat

He flew off the handle and yelled at me.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama