Fanfikce

18. ledna 2016 v 14:05 | Sasuke
~ Série:

Konoha vzhůru nohama
Stav: DOKONČENÁ
Paring: lehce soustředěné na

Podle: Naruto
Typ: drama, tragédie, tajemné, dobrodružné
Děj: V době, kdy byli naši hrdinové ještě malými dětmi, se něco stalo jinak než mělo, někdo tehdy na Listovou zaútočil a pokusil se ji získat pro sebe. Příběh se odehrává o mnoho let později s jedním "drobným" rozdílem. Listová má nového vládce, ninjové už nejsou svobodní, stratili své domovy, o Narutovi už několik měsíců nikdo neslyšel a pokus o osvobození ze strany Písečné selhal. Kdesi ve středu tmavých, špinavých uliček se však našel jiný mladý hrdina, který chce s přáteli vzít osud vesnice do vlastních rukou. Podaří se jim zvítězit a znovu získat svobodu?

Dva večery a dvanáct let pro Hokageho
Stav: DOKONČENÁ
Paring:
Podle: Naruto
Typ: Drama, Tajemné, Romantické trocha Humoru
Děj: Po té, co Naruto a Sasuke společně porazili Madaru se Naruto stává Hokagem a Sasuke odchází se slibem, že až si srovná všechno v hlavě ,jednou se vrátí domů, v Konoze se zdržel jen jediný večer, za dva měsíce se Naruto stává Hokagem a toho večera požádá Sakuru o ruku. Uplynulo dvanáct let a všechno je úplně jinak, Sasuke se nevrátil, Naruto a Sakura mají nesmírně talentovaného syna Naokiho, což je to jediné, co je ještě spojuje, na kterého navíc jeho otec nemá čas, protože dělá práci která ho k smrti nudí a nikdy není hotová. Naoki je naprosto jiný než ostatní děti a nemá kamarády, kromě Shikamarovi dcery Kazumi. Vlastně nikdo z nich není šťastný a právě v tu chvíli přichází nečekaný zvrat, který má všechno ještě o hodně zhoršit.Stav: DOKONČENÁ
Paring:
Podle: Naruto
Typ: Shounen-ai později Yaoi! 18 + a incest!
Děj:
Sasuke až na svou povahu, je vcelku normální středoškolák. Bohužel má kamaráda, který ho neustále jen tahá do problémů, až se jedním z těch problémů stane i jeho orientace. Chudák Itachi si neumí vysvětlit, proč se jeho bratr najednou chová jako šílenec a nechce mu říct co se děje. Potrvá dlouho, než si Sasuke přizná realitu.

Stav: ROZEPSANÁ

Paring:
Podle: Naruto
Typ: Shounen-ai později Yaoi! 18 + a incest!
Děj: Když se kdysi jejich rodiče rozešli, dohodli se, že každý z nich bude vychovávat jednoho z chlapců. Fugaku s Itachim se přestěhovali na statek a tehdy šestiletý Sasuke zůstal žít s Mikoto uprostřed velkoměsta.
Uběhlo deset let a oba chlapci značně vyrostli. Za celou tu dobu se ani jendou nesetkali, ale co když se jejich rodiče najednou shodnou, že vlastně jeden druhému chybí a začnou to všechno považovat za chybu. Všechno se náhle otáčí a oni mají žít zase společně.
Co víc, aby si na sebe zvykli, chtějí rodiče odjet společně pryč a Sasukeho prostě šoupnout Itachimu na starost. Jenže každý z nich vyrostl v jiném světě, mají naprosto odlišné povahy, hlavy plné předsudků a celá situace se jim ani trochu nezdá.
Jak si poradí s náhlým společným soužitím?


Nasahej na květy rukama od krve
Stav: DOKONČENÁ
Paring:
Podle: Naruto
Typ: tajemné, horror, komedie (no dokážu smíchat všechny žánry dohromdy xD)
Děj:
Během prvního měsíce na střední škole v Konoze, přichází do druhého ročníku nový student. Přistěhovali se na konci prázdnin a tak Sasuke nastupuje do třídy později. Ino je jím okouzlená od prvního okamžiku a začne věřit, že je její pravá láska, kterou musí stůj co stůj získat. Sasuke je k ní sice milý, ale okamžitě si získává srdce i všech ostatních dívek až na jedinou - Haruno Sakura která s ním má školní projekt, ho začne velmi brzo nesnášet.
Nejprve ji jednoduše štve, ale pak jí začne docházet, že je za jeho chováním možná něco mnohem horšího než si myslela a rozhodne se tomu přijít na koub, jenže chlapec jí to neusnadňuje. Bezstarosný, sebestředný a nezodpovědný Sasuke si dělá stále co chce, nerad navazuje kontakt a hned po škole vždycky mizí domů. Má totiž jedno velké tajemství. Mimo to je zvyklý, žít si po svém a mít co chce, z tohohle "sterotypu" však Uchihu brzo vyvede jedna růžovovlasá dívčina.
Nemluvě ještě o "přísavce" jménem Naruto, ten Sasukeho nenávidí snad ze všech nejvíc, tolik by chtěl mít Sakuru při projektu jen pro sebe, takže mezi těmi dvěma se začne brzy schylovat k bouřce. Vrcholem všeho Ino žádá Sakuru, aby jí pomohla sbližovat se se Sasukem, což je to poslední o čem chce její hlava plná problémů slyšet.
Pro Sasukeho tím začne velmi zajímavá hra, z níž jako vítěz může vyjít jen jeden. To však ještě netuší, že i zdánlivě bezchybný lovec se může chytit do vlastní pasti...

Kdo jsi? (společná povídka s Aki-chan)
Stav: POZASTAVENÁ
Paring:
Podle: Naruto
Typ: Tajemné, Romantické
Děj: Sasuke najde v lese Sakuru, kterou někdo napadl a čistě z rozmaru si řekne, že by jí mohl pomoct. Vezme jí k sobě domů a ošetří, ale události naberou nenadálý spád.

Milován proti své vůli (společná povídka s Kyuu)
Stav: ROZEPSANÁ
Paring:
Podle: Naruto
Typ: Drama, trochu psycho,
Děj: Deidara je zamilovaný do Sasoriho a celé měsíce ho ve škole jen pozoruje, když se jeho vysněná láska konečně rozejde se sakurou, rozhodne se mu povědět o svých citech, ale Sasori ho odmítne s tím, žeho kluci neajímají. Jenže Deidara je psychicky labilní a tak udělá ze svého sklepa Sasorimu "nový domov" .

Stav: ROZEPSANÁ
Paring:
Podle: Naruto
Typ: Drama, romantika, hetero, incest, yaoi
Děj: Sasukeho jeho bratr po smrti rodičů bez jakéhokoli rozumného vysvětlení opustil. Sehnal mu chůvu, posílal peníze a čas od času zjistil, jak se mu daří, po té co jednoduše bez rozloučení zmizel. Ranil tím jeho city i důvěru, proto když se rok s rokem sejde a on se najednou objevuje na prahu domu jako by nic, mladší z bratrů nemá vůbec radost. O to méně se mu líbí, že by měl s Itachim dokonce někam odjet. Za tu dobu si našel vlastní způsob života a o jeho společnost nebo pravidla už rozhodně nestojí, jenže vzpírat se je marné a tak Sasuke vyráží i s bratem na míísto, kde on po celou dobu žil. Čeká ho cela nový život, jakým směrem se bude ubírat?


Akatsuki se nevzdávají
Stav: OTEVŘENÁ SÉRIE
Paring: - nanejvíš Konan a Pein xD
Podle: Naruto
Typ: komedie/parodie
Děj: Přes všechny neúspěchy se Akatsuki stále snaží vyzrát na život. Musí překonat Hidanovu víru, Sasoriho fotofilství a Sasukeho pokusy zabít bratra. Deidara si klidně oluchne a Tobi je čím dál hloupější, jak to zvládnou?

Tým jedenáct
Stav: POZASTAVENÁ
Paring: OC

Podle: Naruto, OC
Typ: všechno možné xD
Děj: Do Konohy jsou na dlouhodobou misy poslány tři děti. Musí tam zůstat a pokusit se odhalit některá tajemství. Děti musí zapadnout mězi ostatní a ještě se poprat s vlastními problémy.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nat  .lFow Nat .lFow | E-mail | Web | 28. dubna 2017 v 12:10 | Reagovat

Stop beating around the bush! Get to the point!

She never carries out her plans.

2 Ремонт холодильников lFow Ремонт холодильников lFow | E-mail | Web | 9. května 2017 v 16:48 | Reagovat

He’s back on his feet after a long period of debt and unemployment.
Damn!

3 Rrepair lFow Rrepair lFow | E-mail | Web | 29. května 2017 v 5:13 | Reagovat

They fell out of love and divorced soon.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama