Milován proti své vůli I.

15. února 2014 v 7:24 | SasuKe & Kyuu |  Milován proti své vůli
Tak jo mám teď rozepsaný 3 spoluautorský povídky a než sem nedávat nic tak sem možná budu radši dávat od každý jeden díl, protože přece jen, když na nich pracuju, nemám čas na jiný. Nějak sem zjitil, že už mě ani samotnýho psát nebaví, takže možná budu Kyuu zneužívat častěji. *zlověstný smích*
Dopředu upozorňuju, že to dost možná bude dost perverzní............časem.Deidara seděl v zadní lavici a přejížděl po ní prstem neustále sem s tam. Polovina byla ozářená jarními slunečními paprsky, tam se jeho ruka zastavila.

Pomněnkově modré oči přelétly třídu a zastavily a na tváři jednoho z chlapců. Zaměřil se na jeho nepřítomný pohled a postupně chtivě sjížděl očima jeho postavu.

Chodili spolu do řídy už dost dlouho a nikdy ho nepožádal, aby šli jen tak ven. Pouze ho sledoval, někdy si připadal už jako částečný šílenec, posedlý svou kořistí.

Do uší mu pronikl rázné zvuk školního zvonku ohlašující konec hodiny. Zvedl se a začal skládat věci do tašky, aniž by z něj spustil pohled.

"Jednou budeš můj a pak už ti nikdy nedovolím odejít," pomyslel si a jazykem přejel lehce přes spodní ret, zatím co zvedal židle.Sasoriho ze zamyšlení vytrhl zvonek a následný hukot ve třídě, jak všichni spěchali ze školy domů. Lehce se pousmál, při pomyšlení, že je dneska konečně pátek a jeho čeká víkend strávený se Sakurou. Ještě chvíli zaraženě seděl na místě, než se vzpamatoval, vyskočil, naházel věci do batohu a vystřelil ze třídy. Stihl si u toho povšimnout blonďáčka, který ho probodával pohledem, až z toho Sasoriho zamrazilo.
"Sakuro!" Sasori s úsměvem zavolal na růžovovlásku, která postávala zády k němu před školou, pozorujíc cosi na obloze.
"Sasori-kun..." Sakura se pomalu otočila a když už byl její milovaný červenovlásek na dosah, skočila mu kolem krku a obdarovala něžným polibkem. Sasori jí přivítání oplatil a poté se ruku v ruce vydali k relaxačnímu kempu, kde plánovali strávit celý víkend jen spolu.

Blonďáček rychle hodil na záda batoh a rázným krokem se dal přímo za Sasorim. Už několikrát ho sledoval a dnes plány neměnil. Žil sám, takže neměl důvod se vracet zbytečně brzo domů.

Hned si všiml růžovovlásky, která se na něj přilepila a společně odcházeli.

Nesnášel Sakuru, nemohl jí vystát za to, že si tak snadno získala jeho pozornost. Vůbec si to nezasloužila, nebo podle Deidarova názoru určitě ne víc než on.

Za začátku si připadal trapně, když ho sledoval za každým rohem všude, kam se hnul. Teď už si zvykl. Věděl kudy chodí, kde se nejlíp schovává a kudy vede jaká zkratka. Co tím vlastně sledoval? Nic, vůbec nic krom toho, že o něm toužil vědět všechno. Věděl, že co dělá téměř hraničí s trastnou činností a vůbec ho to netrápilo. Momentálně chtěl vědět, kam se Sakurou jde.


Sasori šel zahloubaný do vlastních myšlenek a Sakuru, stále něco žvanící o krásném jaru téměř nevnímal.
"Sasori! Posloucháš mě vůbec?" Jmenovaný sebou trhnul a překvapeně se na dívku, tvářící se mírně dotčeně zadíval.
"Umm... Jasně že jo, Sakuro..." Růžovovláska se na něj zahleděla trochu nedůvěřivě, ale pokračovala ve svém - přiznejme si to - nudném monologu. Zbytek cesty jim rychle uběhl, a tak se za patnáct minut oba už převlékali do plavek, Sakura že prý půjde nachytat trochu bronzu ještě před letní sezónou a Sasori se hodlal pořádně vyráchat v bazénu. Nikdo si v té ospalé pohodě nevšiml blonďatého žárlivce, který oba sledoval.

Po chvíli došli na místo, kde měli ti dva zřejmě v plánu nějakou dobu zůstat. Sakura se na štěstí ztratila z dohledu a Deidara zůstal stát ve stínu stromů, než viděl Sasoriho odcházet směrem k bazénu.

Najednou ho popadl šílený nápad.

Bylo to neobvyklé od jeho předchozích pochůzek, ale co kdyby za Sasorim šel? Sám sobě v duchu za ten nápad nadával. Šílené, nemožné, podezřelé.

Pak ale pokušení přemohlo opatrnost a rozum. Když došel k místu, kde byl bazén s občerstvením, lehátky a stolky, objednal si pivo, posadil se k jednomu z nich trochu dál od bazénu a nenápadně Sasoriho sledoval, chtěl si dát chvíli na čas a vychutnat si jeho obnažené tělo v plavkách, než za ním půjde, aby si ho jako náhodou všiml.

Přivřel modré drahokamy a sledoval každý jeho pohyb. Pomalu cítil, jak mu v tom horku stoupá tep.
"Sasori?" Sakura se pomalu otočila na lehátku a pokračovala.
"Došel bys mi pro něco k pití, prosím?" Sasori opustil studený bazén a celý mokrý došel až k Sakuře, kterou následně pohladil po zádech.
"Jasně, džus?" Sakura se pod studeným dotykem prohnula.
"Umm, jo, pomerančový..." Sasori se jenom pousmál a odebral se k stánku s občerstvením. Když se vracel s dvěmi skleničkami v rukou k Sakuře, všimnul si Deidary, který seděl u osamoceného stolku pod stromem.
"Ahoj, Dei, můžu si přisednout?" Sasori se na blondýna sladce usmál a ani nečekal na odpověď, protože si byl téměř jistý že by byla kladná.

Deidarovo srdce se prudce rozbušilo a žaludek si razil cestu do krku, což nebylo naštěstí vůbec poznat, všechny tyhle pocity zůstaly hezky uvnitř.

"Jasně, jak se vede?" Nahodil lechce šibalský úsměv a podepřel si bradu. Právě nastávala jeho příležitost.

"To ty tady?" Zeptal se nezaujetě, jako by to byla běžná hovorová otázka, ale pro něj představoval důležitou informaci.

Sasori se pousmál a s pohledem upřeným do Deidarových očí odpověděl.
"Chtěli jsme si se Sakurou udělat hezký společný víkend..." Červenovlásek si nemohl nevšimnout, jak se po vyslovení téhle věty Deidara zachmuřil.
"Sasori, kde jsi s tím pi-.... Ehm, ahoj Deidaro." Sakura došla až k oběma chlapcům a vypadala mírně podrážděně. Sasori se na ní překvapeně zadíval než si uvědomil, že původně měl jít Sakuře pro pití.
"Čau Sakuro." sekl po dívce Deidara, mhouřící oči, že mu ta holka zmařila šanci se s červenovláskem sblížit.
Fakt, že tu bude Sasori trávit víkend s tou rašplí ho vůbec netěšil. Copak jí dělá otroka? Byl naštvaný, že nemají ani chvilku pro sebe.

"Um, takže víkend říkáš?" Ušklíbl se a odignoroval, že Sakura měla zřejmě v plánu jim rozhovor přerušit.

"To je vážně super, taky tady budu... relaxovat," dodal. Pak měl chuť praštit hlavou o stůl, co to mele, fakt tady chce zůstat? To teda bude pro něj i tu megeru asi nevyhlášená válka. Nicméně, nemusela by to být úplně špatná příležitost, jak mu jí znechutit.

Kdyby neseděl Sasori přímo před ním, už dávno by se poťouchle usmál.
"Sasori!" Sakura svého přítele nabroušeně pozorovala s rukama založenýma na prsou. Deidara po ní střelil nenávistným pohledem a Sasori zoufale složil hlavu do dlaní.
"Promiň Saku-chan, ale chtěl bych si s Deiem popovídat. O samotě." Poslední slova řekl tak skoro neznatelně a sklopil oči. Sakura ještě chvíli jen tak stála a šlehala blesky smaragdovýma očima, než se uraženě nafoukla a odkráčela do budovy. Deidara se zmohl jenom na šokovaný pohled.

"Nebude se zlobit?" Prohodil a za chvilku už si chtěl nafackovat, když jeho otázka zůstala bez odpovědi, viděl že Sasoriho něco opravdu trápí, nebo je to možná ona kdo mu dělá starost.

"Copak je na něm závislá? Nebo proč mu proboha nedá chvíli pokoj a považuje ho za vlastní majetek!" Pomyslel si nabroušeně a pak sjel znovu očima svého spolužáka.

"Tak co se děje, na to že si máš užít víkend s přítelkyní vypadáš sklesle." konstatoval a při slově přítelkyně se mu žaludek dvakrát otočil.

Sasori se neměl k odpovědi a stále koukal do země. Deidara ho jemně chytil za bradu a donutil ho hlavu zvednout.
"No?" tázavě se na něj podíval.
"Dei, je to složitější..." Sasori uhýbal pohledem, a snažil se vyhnout přímé odpovědi.
"Prostě... není to se Sakurou jako dřív... tenhle víkend měl být jakože usmiřovací, abychom si všechno vyříkali..." Sasori zavřel oči a snažil se potlačit slzy, normálně by nebrečel, ale Deidarův ustaraný pohled ho dojímal.

Sasori si zakryl obličej, aby jeho společník neviděl několik slz prchajících po tvářích.

Blondýn vstal a mlčky ho objal. Bylo to zvláštní od někoho, kdo s ním do teď téměř nepromluvil, ale pro oba to byl příjemný pocit. Po chvilce ho pustil a nechal Sasoriho se na něj zmateně podívat. Ani nic jiného nečekal.

"Kdyby něco klidně přijď," navrhl mu a pomalými kroky se odebíral pryč od bazénu, on se zbláznil? Vážně tu chce zůstat? Nejspíš. Není na tom přece nic podezřelého, náhodou si tu chtěl taky udělat víkend a narazili na sebe. S tou myšlenkou odcházel požádat si o klíče od jedné z chat.

Šokovaný červenovlásek vydržel sedět na místě ještě asi pět minut, než se vzpamatoval. Copak Deidarovi přeskočilo? Nikdy nebyli nějací velcí kamarádi, a i kdyby, bylo by vzájemné objímání přinejmenším divné. Sasori nespokojeně potřásl hlavou, jako by chtěl všechny myšlenky vytřást a vydal se za Sakurou, která seděla v chatě jimi pronajmuté na posteli a s rukama založenýma na prsou propalovala pohledem dveře. Před chatou se Sasori zastavil, jako by si to snad ještě rozmýšlel, ale pak se odhodlal a otevřel dveře.
"Byl bys tak laskav a vysvětlil mi co to mělo znamenat?! Tenhle víkend měl být náš, Sasori, a ne tvůj a Deidarův!!" Sakura v obličeji zbrunátněla a hystericky ječela. Normálně klidný Sasori po ní šlehl otráveným pohledem a odvětil jí, poněkud ostřeji:
"Víš, možná bychom ani ten 'usmiřovací' víkend nepotřebovali, kdyby ses pořád nechovala jako nechutně žárlivá k*áva." Vytáhl ze skříně černé tričko a džíny, oblékl se a zanechal vykolejenou Sakuru zase o samotě, napospas myšlenkám.


Deidara hodil batoh do místnosti vedle postele.

"Co to tu proboha dělám? Tohle v plánu nebylo!" Stále si nebyl jist, jestli má být rád, že se od tichého sledování pohnul kupředu, nebo se stresovat, že to pokazí.

"Á! Co to dělám!" Oběma rukama si rozcuchal vlasy a opřel se o stěnu.

Pořád přemýšlel co se stane, když ho nakonec Sasori odmítne, udělal by pro něj cokoliv, ale jak mu to dokázat. Nakonec přestal přemítat a znovu si poupravil účes. Sasori se šel určitě udobřit s tou semetrikou a on nemá nic na práci.

Nakonec blonďáček odešel ven a zamířil k hale s nápisem "Bowling". Koupil si pití, obyčejně pil hlavně alkohol, ale teď je tady kvůli něčemu důležitejšímu a musí zůstat naprosto při smyslech.

S lahví sodovky z automatu pak zamířil k dráhám s kuželkami. Nudit se tu asi nebude. Začal shazovat systematicky jedno rozestavění za druhým.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rpg-naruto-hra rpg-naruto-hra | Web | 16. února 2014 v 17:42 | Reagovat

omlouvam se za tuto reklamu:
ahoj máš rád/a anime?chtěl/a bys ninjou a vytvořit svůj vlastní klan?tak neváhej a přidej se k nám http://rpg-naruto-hra.blog.cz/ je to podle anime Naruto už se na tebe těšíme

2 naruto109 naruto109 | Web | 16. února 2014 v 17:44 | Reagovat

ahoj mas krasny blog a uzasny povidky na to ze to pise kluk :)))...spartelime blogy?:)

3 naruto109 naruto109 | 17. února 2014 v 12:44 | Reagovat

Supr si tě přidám a chceš diplomek? :-)

4 Ivanitko Ivanitko | Web | 18. února 2014 v 8:13 | Reagovat

Sakura je pěkná megera. Lituju Sasoriho nechtěla bych být v jeho kůži. Měl by se ss ní rozejít ve velkém stylu XD

5 Kyuu-chan Kyuu-chan | 18. února 2014 v 21:56 | Reagovat

Ivanitko: SasuKe píše za Deidaru, se Saku-chan se rozejdu já :'DD ^^

6 SasuKe SasuKe | Web | 18. února 2014 v 23:47 | Reagovat

Kyuu, to se dopředu neprozrazuje! -_-

7 Aki-chan Aki-chan | Web | 19. února 2014 v 14:58 | Reagovat

skvelí dielik a Kyuu  :-D ,SasuKe má pravdu nerob tu spoiler.

8 OXIS OXIS | Web | 22. srpna 2014 v 23:59 | Reagovat

Oooooo.. to je úžasný!:D Jsem do té povídky úplně zažraná, boží!:D :3

9 Nat  .lFow Nat .lFow | E-mail | Web | 28. dubna 2017 v 10:24 | Reagovat

People need to take a stand on the issue of nuclear weapons.

He loses his temper very often.

10 Rrepair lFow Rrepair lFow | E-mail | Web | 29. května 2017 v 1:46 | Reagovat

I came across that article yesterday.

11 Mossi N lFow Mossi N lFow | E-mail | Web | 18. června 2017 v 14:12 | Reagovat

I’ll make up for the time you spent on it.

12 Took F lFow Took F lFow | E-mail | Web | 15. července 2017 v 13:14 | Reagovat

He often tries to pick a fight with me.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama