Lunapark

5. prosince 2013 v 0:15 | SasuKe |  Jednorázovky Fanfikce
Tak jo, ať se nenudíte, né že bych se na blog vykašlal, ale trénuju teď kreslení, nemůžu moc psát, ale vymýšlím pro vás pokračování Akatsuki, abyste neřekli. ˇ^ˇ A teď jednorázovka psaná do soutěže... :D
Varování: Yaoi, incest 18+


Venku se rozlévaly horké paprsky jasného letního slunce, Sasuke seděl uvnitř u stolu a poklepával prsty o jeho desku. Nesnášel hromadu věcí a nejvíc ze všeho čekání. Mohl teď být někde venku a sportovat, ale musel počkat, až přijde Itachi domů.
Prostě se rozhodl, že ho dnes jako milující bratr vezme do nově vystavěného lunaparku, přesto že na to neměl pomyšlení. Představoval si, jak bude celý den dělat nesmysly kterými se mu bude snažit zvednout náladu jako obvykle.
Přešel k vodovodu, aby si natočil trochu vody, právě ve chvíli kdy se příjemně vlažná tekutina dotkla jeho rtů, se v zámku ozvalo jemu tolik známé šramocení klíčů.


Sedl si zpět ke stolu a poslouchal, dokud se neozvaly kroky po chodbě.
"Jsem doma," zněl hluboký hlas staršího bratra, ještě než vešel.
Sasuke neodpovídal, jen seděl podpírajíc si hlavu a jeho pohled se stále upíral k oknu, protože se začalo zatahovat.
"Sasuke posloucháš mě?" Zaznamenal dva černé korálky přímo před obličejem.
"Jen sem přemýšlel, že sem mohl venku hrát s Narutem fotbal, než zase bude hnusně. Určitě chceme někam jít?" Vyslovil svou myšlenku s nelibostí v hlase.
"Jsi s ním snad každý den," povzdechl si starší Uchiha, "ale tak jestli vážně nechceš, užij si to venku," dodal vyděračským tónem a otočil se k odchodu do koupelny.
"Budu čekat u auta," zavrčel mladší.

Když dorazili na místo, hrála tam hlasitá hudba a všude blikaly hromady světélek. Jen co Sasuke vystoupil z auta, ovanul ho chladný větřík, přece jen si měl vzít alespoň mikinu.
"Chceš nejdřív něco dobrýho?" Zeptal se ho přívětivě bratr.
Černovlásek se rozhlédl po stáncích s všemožnými lízátky a žužu, pak znechuceně obrátil pohled zpět k Itachimu.
"Snad ani ne, spíš bych zalez někam dovnitř," nechtěl rovnou vysvětlovat, že mrzne, protože by si tradičně vyslechl kázání, jak se ve svém věku nedokáže sám ani vhodně obléct.
"Dovnitř? Jako kam?" Přece jen, tohle byl lunapark, ne muzeum nebo cirkus.
"Strašidelnej hrad..." Odpověděl po chvíli rozmýšlení.
Itachi pokrčil rameny a následoval ho někam mezi atrakce.
"Dobře, že hrajou tak nahlas," ušklíbl se dlouhovlásek, mladší jeho poznámku vůbec nepochopil.
"Vždyť si nanejvejš za chvilku vyřvu hlasivky," zakroutil nechápavě hlavou.
"Si piš," vykouzlil Itachi tajuplný úsměv. Jeho bratr už to raději nekomentoval, zdál se mu dnes nějak víc psychopatický než obvykle, protože se zase tvářil, že se dávno topí někde ve svých, záhady plných myšlenkách.
Krátovlasý se rozhlížel, vůbec neměl páru kam se žene, ale vážně už se třásl zimou, takže to hodlal rychle najít. Všude kolem byly prolézačky plné jásajících dětiček, až konečně se mu před očima objevila zeď plná uměle vytvořených prasklin a pavučin.
Černovláskovi naskočil na tváři krátký úšklebek, on se rozhodně na takových atrakcích ničeho nelekl, ale těšil se, jak vyděsí sourozence.
Tenhle výraz se mu z obličeje ztratil hned, jak uviděl přes vchod červenou pásku.
"To je snad vtip!" Naštvaně kopl do futra rámujícího nezvyklý dřevěný průchod se dvěma pavouky na stranách.
"Uklidně se," přelezl pásku Itachi.
"Co blázníš?" Zakroutil hlavou, protože tohle se jeho bratru ani v nejmenším nepodobalo.
"Tak chceš dovnitř, nebo se bojíš?" Pobídl ho. Přesto že si Sasuke uvědomoval, že je to úmysl, aby ho donutil tam vlézt, reagoval přesně jak chtěl.

Za chvíli šli oba černou chodbou a cítili na sobě hromadu umělých vláken, v tom se na Sasukeho straně otevřela rakev a z ní vyskočila nějaká mrtvá potvora s rudýma očima. Trochu ho to překvapilo, takže se lekl, ale nedal nic znát.
"Rok od roku jsou ty atrakce míň děsivý," konstatoval ještě, aby dal najevo, že to s ním nic nedělá.
"Myslel sem, že se na tohle těšíš," přeměřil si ho bratr tázavým pohledem.
"Já zase myslel, že na takovejch místech se maj lidi bát," odpověděl otráveně.
"Náhodou mě se tu líbí," zacukal staršímu koutek, což nemohl druhý v té tmě vidět.
Najednou Sasukeho bratr zezadu chytil, prudce narazil čelem ke stěně chodby a jednou rukou mu podržel obě zápěstí nad hlavou.
"Co sakra blbneš," pokoušel se mladší vymanit z jeho sevření a však marně.
"Uklidni se, nebo to bude bolet," zašeptal Itachi rty těsně vedle jeho ucha a jemně se jimi pak otřel o bratrův krk, zatím co jedno koleno mu vklínil zezadu mezi nohy, aby sebou moc nemrskal.
Chlapec ztuhl, když mu ruka přejela přes rozkrok a jemně ho stiskla.
"To snad-" zalapal po dechu, jenomže to už mu Itachi rozepínal knoflíček na kalhotách a rovnou zajel i pod spodní prádlo.
"Přest-taň!" Zadrhl mu hlas přesně v polovině slova a hned si chtěl za to nafackovat. Takhle snadno mu podlehnout.
Starší Uchiha jeho prosbu poslechl, vytáhl ruku, ale hned ji přesunul pod jeho tričko, kde jako by omylem několikrát přejel po jeho bradavkách, zatím co horkými rty náruživě sál bělostnou kůžičku na jeho krku.
Nechal Sasukeho kalhoty spadnout na zem a zároveň z něj stáhl i triko, stále ho nenechal se moc hýbat a teď mu rukou přejel přes bok až na zadeček, kde ho chvíli hladil a pak nečekaně pronikl jedním prstem dovnitř.
Bylo slyšet, jak se mladší prudce nadechl.
"Itachi ne!" Ozval se třaslavým hlasem, při čemž se úzkostlivě stáhl.
"Snad se nebojíš?" Přejel mu po krku jazykem a začal v něm prstem výrazně pohybovat, aby se uvolnil a za chvíli přidal i druhý.
Mladší se co nejvíc předkláněl a snažil se dát nohy od sebe, aby ho to moc nebolelo.
Po chvíli bratr přestal, pustil ho a otočil čelem k sobě, aby mohl vidět výraz jeho tváře. V Sasukeho pohledu se zrcadlilo cosi roztouženého uprostřed zmatku.
Starší bratr mu nedal moc času na přemýšlení, skousl mu lehce spodní ret a pak pronikl lačně do jeho úst, mladší chvějící se pod jeho doteky mu obtočil ruce kolem krku a naprosto se poddal téhle hře.
Ani si nevšiml, kdy si Itachi stáhl kalhoty. Najednou ho zvedl, opřel o zeď, takže ho všude šimraly napodobeniny pavučinek a pronikl do jeho těla.
Sasuke vykřikl leknutím a bolestí, zatím v tom nebyl ani malý podtext chtíče, protože se ho zmocnil pocit, že tohle nezvládne, ale to už do něj Itachi přirazil úplně a on mu zatnul nehty do kůže na zádech, z očí se mu nezastavitelně hrnuly slzy, zatím co jeho bratra pohltilo příjemné těsno.
"T-to nejde! To strašlivě bolí, vyndej ho!" Zakňučel mladší prosebně a pokusil se pohnout, ale naprosto ztratil veškerou sílu v nohou a jen si tím přivodil další bolest.
"To přejde," otíral mu sourozenec slzy a konejšil ho. Pokusil se změnit úhel, aby to bylo pro Sasukeho co nejpříjemnější.
Sledoval jeho temně se lesknoucí oči, dokud z nich nezmizel poslední záblesk bolesti, pak se v něm lehce pohnul a zároveň začal třít jeho úd.
Mladší Uchiha vydechl slastí. To bylo pro dlouhovláska znamení, začal do něj tvrdě přirážet, při tom polibky opečovával snad každý centimetr jeho těla.
"Itachi!" Sasuke přímo křičel slastí. Už chápal co myslel bratr tím, že je rád za hlasitou hudbu. Sasuke byl na vrcholu blaha a po pár dalších přírazech stejně tak i Itachi. Nechal ho vydýchat, než ho pustil na zem.
"Promiň, asi nebudeš moct nějakou chvíli pořádně chodit," nemohl to neokomentovat, naklonil se k němu tak blízko, že i ve tmě poznal, jak rudne.
"Mlč a radši mi pomoz najít tričko ty chytrej," odsekl mladší, ale faktem bylo, že nikdy nic podobného nezažil a jeho myšlenky o Itachim se právě začaly ubírat naprosto jiným, zajímavým směrem.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 5. prosince 2013 v 7:55 | Reagovat

waw skvelé-úžasne  klobúk dole a v súťaži ti držím palce. :-D

2 minaky minaky | 5. prosince 2013 v 17:56 | Reagovat

wow ! to je jediné čo môžem povedať :)

3 Ivanitko Ivanitko | Web | 22. prosince 2013 v 23:48 | Reagovat

Zajímavé co dokáže udělat jedno představení bratrské lásky :)

4 Mossi N lFow Mossi N lFow | E-mail | Web | 18. června 2017 v 17:45 | Reagovat

A new car is high on my list of priorities. A new TV is not high on my list.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama