"Manga"

29. listopadu 2013 v 9:58 | SasuKe |  Fanart
Takže, jelikož jsem na umělecký a docela mě baví kreslit, zrodil se jednou takový šílený nápad, že udělám vlastní kratší mangu. Po úvodce a dalších dvou stranách mi došlo, jak moc šílený nápad to je. -_- Udělat stránku mi trvalo asi týden a to jsem nedělal nic jinýho, jelikož prostě zkuste si to retušovat v počítači po tom co to projde scenerem. Hrůza! No ale zase ten nápad na to nebyl tak úplně špatnej, vlastně né že by byl nějak extra originální, ale myslim, že by to mohlo docela zaujmout.


No nějak po té co teda vzniknul tenhle blog a po tom, co na něj dokonce i občas někdo přijde, tak mě napadlo, začít to dávat sem *-le má 2 stránky a hrozně si věří, že to někdy dokončí* . Pamatuju si hlavní myšlenky, dokonce sem i našel dějovou linii, tak si říkám, stálo by mě to asi hrozně času a úsilí, ale mohl bych to myslím dokončit. Teda pokud vám neurve oči to, jak příšerně to umím s photoshopem a že některá okýnka budou asi na sebevraždu, jelikož kreslím ještě něco jinýho a to je pak těžký, když nekreslíte pořád jedním stylem ho udržet.

Úvodní strana:

(Ano, je to hrozný, je to celý šikmo, já vím, vidím a taky nechápu, jak se to stalo. A neumím ještě přidávat ve photoshopu takový to cool tečkování a jiný super stínování, takže to musit udělat tužkou a pak nastavovat a v závěru to vypadá strašně neprofesionálmě, což je u mangy jedna z nejdůležitejšchí věcí, já vím... ale budu se snažit dál.)

Takže tohle je úvodní strana mojí "mangy" s názvem "Hra", který sem vymýšlel hrozně dlouho, zdál se mi hrozně geniální a jak jsem později zjistil, už se tak nějaká americká manga jmenuje. -_- *toto je ta chvíle, kdy má po druhé chuť, jít se zastřelit*
No myslím, že aby ta úvodka byla dobrá, musel bych jí ve photoshopu upravovat ještě velmi velmi dlouho a to bych už pak asi stratil chuť s tím vůbec něco dělat, takže je to hrozný, ale já to překousnu a budu doufat, že si budu moct k Vánocům koupit tablet.

Teď něco k ději:
V příběhu se objevují celkem čtyři hlavní postavy, Tetsuya Kami, Isamu Akiko, Isamu Yutaka a Kaori Manami. Hlavní postavou je šestnáctiletý Kami, vůdce jednoho z gangů ve městě, nebo si alespoň myslí, že on a jeho bývalý kamarád Yutaka spolu vedou opravdovou velkou válku. Kdysi byli oba v partě složené z několika kluků, kteří rádi hráli počítačové hry, v nihž figurovaly gangy, časem se parta rozpadla a každý šli vlastní cestou.
Jednoho dne záhadná Kamiho spolužačka Manami předá Yutakovi počítačovou hru s podobnou tématikou, jelikož o něm slyšela, že kdysi stejně jako Kami byl v nich opravdu dobrý, ale Kamiho se bojí sama oslovit. Je to nově vyvinutá online hra, která se nedá sehnat v obchodech a on o ní předtím nikdy neslyšel, k její hře je potřeba vždy vytvořit tým o čtyřech lidech. Manami má za to, že mu špičkovou hru daruje jedinou podmínku, prvním členem týmu bude Tetsuya Kami a druhým ona. Tvrdí totiž, že varování na zadní straně: "Vybete si jedině lidi, kterým můžete naprosto věřit, pokud chcete vyhrát," musí brát vážně, přesto si ona vybrala právě j,e i když spolu nikdy nemluvili.
Yutaka nabídku přijme, přesvědčí Kamiho a teď už jen zbívá najít posledního hráče a začít. Kdo by řekl, že nevinná hra může pro ně znamenat opravdové peklo.

Tak co myslíte? Mám to sem dát? Jako mám dvě stránky a třetí v počítači připravenou k retušování, čtvrtou dozkreslenou a vůbec nevím, jestli se ještě chytím, rozdělal jsem to už kdysi.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 29. listopadu 2013 v 15:24 | Reagovat

Určite to sem daj veľmi ma to zaujalo  a teším sa až sa to tu objaví..neboj sa časom prídeš sám na fígľe s photoshopom a uvidíš,že to búde skvelé...zapamätaj si začiatok je vždy najťažší potrebuješ iba odhodlanie a pevnú vôľu a ono sa to časom poddá.

2 JackleApp JackleApp | 29. listopadu 2013 v 15:51 | Reagovat

Výtečně... to se povedlo :33

3 Wow Wow | 30. listopadu 2013 v 15:38 | Reagovat

povedlo se

4 Ремонт холодильников lFow Ремонт холодильников lFow | E-mail | Web | 9. května 2017 v 17:58 | Reagovat

It’s so beautiful, and classy. It also reminded me of a Cartoon Movie “Book of Life”. I wish they have a skull like a colorful one in Book of Life characters it’s really awesome ^^
Relax.

5 Rrepair lFow Rrepair lFow | E-mail | Web | 29. května 2017 v 9:23 | Reagovat

I was about to leave when you called.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama