Povídky

17. října 2013 v 15:14 | SasuKe~ Jednorázovky

~ Poezie

~ Série:


Stav: ROZEPSANÁ
Paring: HotaruxYatsushi, HotaruxHikaru, HikaruxAyame
Podle: Vlastní příběh
Typ: Školní
Děj:
Hotaru je ve třetím ročníku střední školy. Její problém jsou kluci. Ona sama je totiž spíš jako kluk, cemuž podle jejího okolí napovídá i dívčin vzhled. Nezajímá se o módu, ale prostě se baví. bezstarostnost přejde v okamžiku, kdy se zamiluje do krásného, inteligentního a milého kluka, kterého ovšem by chtěla každá.
Z počátku všechno vypadá tuctově, Hotaru trpí běžným problémem každé druhé holky. Jenže věci se můžou rychle změnit, zvlašť když je vezme do vlastních rukou a že se k tomu postaví dost netradičně, když použije trik, aby si zotročila jeho nejlepšího kamaráda.


Stav: ROZEPSANÁ
Paring: DaisukexNaoki, NaokixJun
Podle: vlastní příběh
Typ: Shounen-ai/Yaoi
Děj: Daisuke nevychází s otcem, proto utekl a teď potřbuje práci, aby měl kde žít, dostane jedinejčnou nabídku dělat asistenta, nebo spíš chůvu Hiroe Naokimu, který je populární zpěvák. Daisuke nabídku přijme ať to stojí co to stojí a nedělá si nic z věčných nadávek i když počátku ho oravdu nesnáší, nakonec začne Naokiho poznávat a oblíbí si ho víc než je zdrávo.


Stav: ROZEPSANÁ
Paring: IkuxHiroto(Kaito), TomokoxHiroto, TomokoxRyo
Podle: vlastní příběh
Typ: Školní, hudební prostředí,
Děj: Iku je pořád sama, protože je to takové malé neprůbojné děvče, její spolužačky jí život zrovna nezpříjemňují a co víc, její rodiče o tom nemají ani ponětí. Jenže i když je malá, má obrovský sen, stát se úžasnou zpěvačkou a kytaristkou. Venku padá sníh, všichni slaví a ona stojí na balkóně, když uvidí padat i něco jiného a rozhodne se mít přání. Jenže koho by napadlo, že se nakonec splní až přespříliš přesně.


Stav: ROZEPSANÁ
Paring: TakashixAkira
Podle: vlastní příběh
Typ: Shounen-ai, hudební - taneční prostředí
Děj: Takashi je tanečník a skvělý tanečník, to on ví. V první řadě je ovšem umělec s hordou talentu, který se bez špetky inspirace nehne. Miluje hudbu a sžívá se ní od útlého dětství, kdy se rozhodl vstoupit do tanečního souboru Heartbreaker a během několika měsíců se stal naprosto zázračným talentovaným dítětem. Nyní už má osmnáct a má soutěžit v kategorii pro dospělé. Jeho první sezóna však nedopadne nejlíp, protože tady se hraje na jiná pravidla. body si musí každý těžce vydřít složitou krokovou skladbou a to je něco, co Takashi neuznává. V jeho životě ovšem dojde k neuvěřitelným zvratům, když ho devítinásobný mistr Japonska požádá, aby s ním znovu vstoupil do kvalifikace o rok později znovu s příslibem, že mu pomůže, aby semi-finálem proklouzl jako pulec. Shodou okolností je to právě muž, kterého Takashi už několik let prudce nenávidí a jeho jediným cílem je jej pokořit. Proto nakonec na nabídku kývne s úmyslem, nenechat si ujít šanci dokázat mu, že je jednoznačně lepší.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Rrepair lFow Rrepair lFow | E-mail | Web | 29. května 2017 v 2:57 | Reagovat

He put his foot in it when he told the boss his daughter wasn’t pretty.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama