Hurá na prázdniny!

17. října 2013 v 15:54 | SasuKe |  Jednorázovky Fanfikce
Když si zpětně vezmu, že tohle byla moje úplně první fanfikce a taky to podle toho vypadá. Absolutní nedodržení charakterů, prostě jen takový pokus pohrát si s cizíma postavama. Měl jsem zrovna takovou parodickou, rozvernou náladu (nestává se často xD), snad se to bude dát trochu číst, protože já na tyhle svoje první výplody vzpomínám rád a čas od času se k nim vrátím, už právě pro tu jejich nedokonalost a střeštěné nápady. Kdo by se rád naohlédl?
Představil jsem si tehdy před psaním, že tak jako u nás i v Konoze mívají prázdniny, jenže jaké... Narovinu, je to nehoráznost, čtení doporučuju jen silným jedincům, které jen tak nějaká pitomost nesloží. xD


"Vážení a milí, doufám, že až nastanou... ..ehm, to slovo budete všichni stále v pohotovosti a nikdo si neodjede na Hawai jako mistr Gai loni, abychom se po něm pak nemuseli shánět ve stavu pohotovosti!" Napomínal třídu Iruka a tvářil se přísně.
"Jelikož," Iruka se zarazil, zjistil, že absolutně nikoho nezajímá, co právě povídal. Chouji a Shino měli na lavici sklenici s motýlem, do níž právě přidali brouka a sledovali, jak se to vyvine. Hyuuga, stojící za trest v rohu, si pro změnu právě z nudy prohlížel Byakuganem třídu.
"Tak dost! Neji si tu za trest, dávej pozor! To slovo ještě nezačaly, takže koukejte poslouchat!"
"Mučení by mi bylo milejší," pomyslel si Neji. Shikamaru si zývl a šoupl obě ruce do kapes a uložil se na lavici.
Iruka pomalu, ale jistě rudl a nafukoval se jako balón.
"Dnes máme ještě výuku! Prázdniny-" Iruka si ještě stihl oběma rukama zakrýt pusu a pro změnu zblednout zděšením. Jelikož na slovo: PRÁZDNINY slyšeli naprosto všichni. Okamžitě vyskočili z lavic, rozházeli kolem sebe sešity z nadšení, že je zase nebudou nějakou dobu potřebovat a snažili se bleskově dostat ze třídy, jako by pořádali soutěž. Sasuke vyskočil jako první, radostně se vrhl ven oknem, Naruto jej chtěl následovat tím vedlejším, ale nějak si nevšiml, že je poněkud zavřené a rozplácl se na něj jako moucha. To už se ve dveřích tlačili Sakura s Ino a Kiba chytil Hinatu za ruku: "Pojďme Akamaru!" Zavelel psovi a už prchali tak rychle, jak jen mohli. Neji je chtěl následovat, ale Iruka si mu stoupl do cesty.
"Nikam!" Zuřil a prskal kolem sebe učitel. Hyuuga chtěl odejít, ale jelikož si předtím Byakuganem prohlédl jeho stůl, kde našel tanga nepochybně patřící současné Hokage, raději se odebral na zpět, aby si na něj později nedošlápla.
"Shikamaru!" Ozval se znovu příšerný řev.
"Já nikam nejdu," řekl chlapec.
"Opravdu?" Zeptal se Iruka překvapeným, líbezným hláskem a v očích se mu objevily jistřičky,. Shikamaru přikývl, položil si na lavici polštář, na který se uložil ke spánku, při čemž Irukovi znovu klesla čelist.

Všichni měli jediný plán - jít se koupat.
Sasuke nakráčel k rybníku ve svých krásných, růžových plavkách s kytičkami, které mu závidělo kde které z děvčat. Obratně skočil šipku do rybníka, aby tradičně před všemi zamachroval, při čemž značně zmáčel Ino účes. Za chvíli dorazili Rock-Lee a Tenten, to právě ve chvíli kdy se Naruto rozcvičoval na břehu a chtěl se předvést před děvčaty, protože měl v plánu trumfnout Sasukeho.
"Rasengan!" Zařval a vrhl se rukou ve které jej držel do rybníka. Čímž všechnu vodu odmrštil kamsi do nenávratna.
"Heh, Naruto?" Ozval se za ním Sasukeho hlas. Malý démon, který se právě chystal děvčatům vysvětlovat, jak něco tak úžasného dokázal, se otočil.
"Skvělé, ale kde se teď máme koupat?" Zeptala se se založenýma rukama.
"No," Naruto se nervózně podrbal na hlavě a zatvářil, že se snad pokusí něco vymyslet.
"Naruto Baka!" Zaječela rozčílená Sakura.
"Chudáček," povzdechla si Hinata, která vše s Kibou pozorovala z dálky, už dlouhou dobu skrývala - nebo se alespoň trapně snažia skrývat svou lásku k blonďaté bestii.
"Jestli ho chceš sbalit, měla bys bejt osobitější!" Rýpl do ní Kiba loktem, až skoro přistála v díře která tu zbyla po rybníčku.
"Ja-ja-jak?" Vykulila svá Byakuganová očka a pokusila se promluvit, aby si nepřekousla jazyk.
"No vysvětlím ti to..." Vzápětí ji odtáhl kamsi pryč, Akamaru mohl jen doufat, že né do nějakého křoví.

Naruto se právě doomlouval a sedl si na deku k Sakuře a Ino, které nad tím projevovaly míré znechucení, avšak netušily, jak se ho efektivně zbavit, když v tom k nim přišla Hinata.
"Jak je Naruto-kun?" Zeptala se a ruce si dala v bok, aby si zase nervózně nemnula prstíčky.
Chlapec se zmateně otočil, při čemž se pokusil uvěřit vlastním očím.
"E?" To byljediný tupý zvuk, na jaký se zmohl, když spatřil Hinatu v černých šatech, botech s jehlovými podpadky a tvářemi pomalovanými jako Kiba, nakterých rozhodně nebylo nic sexy.
"Tohle vedro... Hustej opruz co?" Vypadla z ní trhaně sotva jediná věta, kterou si zapamatovala a aby toho nebylo málo, pokusila se flusnout žvýkačku kamsi do dálky, ovšem trefila se zrovna Sakuře na hlavu.
"Hinata!" Naruto stále seděl s otevřenou pusou a s hlavou nakrucující jako pštros zkoumal dívku.
"Naruto vystřel z naší deky!" Vyprskla Ino, protože měla pocit, že jeho existence samotná působí jen problémy a nedokázala si ani trochu užít pobyt u vody, když jí někdo neustále stínil, zatím co se snažila opálit.
"Ale, ale já, já přece... ..tentokrát jsem nic neprovedl!" Koktal zmateně rozježený kluk, který marně doufal, že tu nabalí jednu ze svých spolužaček, ovčem ta poslední o kterou se chtěl snažit byla Hinata.
"Hned! Nosíš smůlu!" Vyjekla Sakura, zatím co si na hlavě obratně vystřihovala plešku kolem Hinatiny práce. Hinata nafoukla další žvýkačku, ta jí pro změnu praskla a přilepila se na nos. Děvče to pomalu vzdávalo stím, že zkrátka nemá šanci.
"Máš hlad? Dáš si rámen?" Zeptal se jí Naruto, jakmile ho vykázali, usadil se provokativně těsně tam, kde deka končila a bez čekání na odpověď si sáhl do kapsy pro dvě misky.
"Ale kde ho teď chceš vzít?" Kulila oči dívka.
"Vždy připraven k jídlu - to je moje cesta ninji!" Prohlásil, pak pohotově vytáhl z kapsy ještě nudle.
"Ale kde chceš vzít.." Než to stihla doříct, Naruto vyndal z kapsy hadici s vodou a nalil ji do hrnce, který měl v batohu.
"Budeme ho jíst studený?" Zeptala se nechápavě Hinata, vzápětí jí ovšem došlo, že i na tuto otázku je nejspíš připraven, načež Naruto vyndal z kapsy také vařič.
"Naruto! Děláš nám tu svinčík!" Zařvala na něj znovu Sakura, když zjistila, že sicevypadl z jejich deky, ale jídlo připravuje právě tam. Koukla mu do kapsy, vyštrachala v tom nepořádku pánvičku, vzala ho s ní po hlavě a pak mu ji spokojeně vrátila.
"Dík," utrousil zmatený Naruto věčně, žemu ji vůbec dala zpět. Možná by býval něco namýtl, nebo se i bránil, ale jeho pozornost upoutal Kabuto, který právě vedl kolem na vodítku, ve svěrací kazajce Orochimara na procházku mimo ústav.
"Jsem Hokage! Listová je moje!" Smál se a vyplazoval jazyk na všechny strany.
"To je teprve první den prázdnin," povzdychl si Sasuke a začal si do plavek vystřihovat kolečka.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Aki-chan Aki-chan | Web | 19. listopadu 2013 v 15:58 | Reagovat

Tak ja dúfam,že takú náladu budeš mať častejšie..dokonalé ..Sasuke v ružových plavkách..veľmi si ma pobavil a to sa nestáva často.

2 Ремонт холодильников lFow Ремонт холодильников lFow | E-mail | Web | 9. května 2017 v 16:19 | Reagovat

Off the cuff, I can give you only a rough estimate.
Oh darn!

3 Rrepair lFow Rrepair lFow | E-mail | Web | 29. května 2017 v 3:33 | Reagovat

He understood that he blew it.

4 Mossi N lFow Mossi N lFow | E-mail | Web | 17. června 2017 v 2:13 | Reagovat

The little boy disappeared. The police registered him as a missing person.

5 Took F lFow Took F lFow | E-mail | Web | 15. července 2017 v 21:05 | Reagovat

We can make room for one more dog.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama